Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.09
2013
1209

Październik miesiącem pieszczot?

Październik miesiącem pieszczot?

Studenci powrócą do rzeczywistości, uczniowie napiszą już pierwsze sprawdziany, liście z drzew opadną na znak buntu, że zbliża się jesień. Co jeszcze zapowiada nam październik?

Pierwszego dnia świętują weganie, drugiego obchodzimy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy oraz Światowy Dzień Zwierząt Hodowlanych, z kolei czwartego – Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Wszystkie te święta nawołują do przyjaźni i wrażliwości. Jednak to tylko wstęp do serii październikowych pieszczotliwych świąt :)


11 października chłopcy poczują się jak w raju i zostaną zwolnieni z obowiązku przejmowania inicjatywy. Otóż będzie to Dzień Całowania Chłopców w Usta. Mało tego, 2 dni później, 13 października, obchodzić będziemy Dzień bez Bielizny! Mężczyźni pewnie podskoczą z radości, dla pań jest to wspaniała okazja do zakupów! Na pewno żadna kobieta nie pogardzi nową piękną bielizną, a jeszcze jeśli będzie ona w okazyjnych cenach… Bo żeby być bez bielizny, trzeba ją zdjąć, a więc – najpierw ją kupić ;)


Sprawiedliwość jednak musi być – 14 października to chłopcy całują dziewczyny w usta. Następny dzień jest Dniem Przytulania Dziewczyn. Zapewne będzie on idealną okazją
do pieszczot dla obu płci, ponieważ nie jest bliżej określone, czy dziewczyny mają być przytulane, czy to one mają przytulać.


Gdyby pieszczot i słodkości było za dużo (ale chyba ich nigdy za wiele!), 19 października mamy Dzień Normalizacji. Można powrócić do szarej rzeczywistości, ale czemu to pieszczoty nie mogą stać się na porządku dziennym?


Wszystkim, którzy nie lubią publicznie okazywać uczuć i mogą poczuć się zażenowani takimi inicjatywami oraz wszystkim osobom poddenerwowanym dedykowany jest 28 października – Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów.


Niezależnie od upodobań warto znaleźć w życiu czas na szaleństwa i przyjemności. Sprzyjają temu dwie okazje – Święto Napojów Wyskokowych (30 października) i Dzień Rozrzutności (31 października). Ta druga z kolei jest doskonałą okazją do szaleństw zakupowych! Grzechem jest nie wykorzystywać promocji, które są na wyciągnięcie ręki, a promocje warto śledzić oczywiście na naszym serwisie Promocyjni.pl :)

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: jesień, okazjonalne, święta, październik, świeto

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie