Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.09
2013
1209

Promocyjni mobile

Promocyjni mobile

Wyobraź sobie – jesteś w innym mieście, musisz pójść do konkretnego sklepu, ale nie wiesz gdzie jest najbliższy. Idziesz: kilometr na północ, 500 metrów na wschód i nic. Pytasz innych o drogę… A my pytamy: po co?

Nie masz przy sobie komputera? To nic. Na pewno wziąłeś ze sobą smartfona, tablet lub telefon z dostępem do Internetu. Teraz Promocyjni.pl dają możliwość szybkiego sprawdzenia najbliższego sklepu. Myślisz, że będzie to zbyt skomplikowane? Nic podobnego. To my dopasowujemy się do ciebie.

 

Skąd ten pomysł?

Coraz częściej portale informacyjne i społecznościowe wprowadzają swoje odpowiedniki dla urządzeń mobilnych. Wszystko po to, by ułatwić internautom dostęp do informacji i rozrywki. Nie zawsze chcemy taszczyć ze sobą trzykilogramowy laptop (nie mówiąc już o sytuacji, gdy ktoś ma jedynie komputer stacjonarny), a Internet może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszy się mobilna wersja przeglądarki Google czy strona portalu Facebook. Dzięki takim rozwiązaniom wzrosła również popularność samych smartfonów, tabletów i palmtopów.  12 września Saturn wprowadził nawet specjalną strefę we wszystkich swoich sklepach – „Saturn Connect” to odrębny dział z urządzeniami mobilnymi i potrzebnymi akcesoriami. My również podążamy za najnowszymi trendami i chcemy być jak najbardziej pomocni w codziennych zakupach. Stąd nasza mobilna wersja.

Krótka instrukcja obsługi

Podstawową informacją jest to, że strona Promocyjnych dostosowuje się do wielkości ekranu twojego urządzenia mobilnego. A to oznacza, że nie będziesz błądził kursorem, próbując znaleźć drugi koniec serwisu czy gazetki. Ekran dopasuje się tak, aby wszystko było widoczne jednocześnie.

Wszystkie opcje dostępne na stronie internetowej otwieranej na zwykłym komputerze będą dostępne w twoim telefonie lub tablecie. Strona główna, wykaz sklepów, spis kuponów rabatowych i w końcu mapa – wszystko ma ten sam układ tylko… jest wszędzie tam gdzie ty.

 

Bądź gotowy na wszystko

Jeśli nie wiesz co jest aktualnie w promocji w sklepie, w którym właśnie jesteś, zajrzyj na stronę Promocyjni.pl i otwórz gazetkę.

Widzisz cudowną bluzkę w sklepie, ale jej cena jest dość wysoka? Wejdź w zakładkę „Kupony” na swoim mobilnym urządzeniu i sprawdź kod rabatowy.

Jest godzina 22:00, a ty nie wiesz gdzie jeszcze możesz coś kupić? Sprawdź gdzie masz najbliższy, jeszcze czynny sklep.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: smartfon, tablet, zakupy, mobile, saturn.

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie