Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2013
1209

Przegląd świąt nietypowych - wrzesień

Przegląd świąt nietypowych - wrzesień

My, Promocyjni – jak wiadomo – najbardziej kochamy okazje. Dziś przedstawiamy te najlepsze... do świętowania! Zerknijcie koniecznie, co będzie się działo w najbliższym miesiącu, a potem bawcie się dobrze!

8 września obchodzony jest Dzień Dobrych Wiadomości. Możecie być pewni, że i tym razem Was nie zawiedziemy i tego dnia w iście świątecznym nastroju będziecie mogli cieszyć się radosnymi wieściami napływającymi z tysięcy sklepów! Jako że 8 września to również Dzień Marzyciela, przeglądając gazetki pamiętajcie, że marzenia się spełniają! :)

9 września mamy Międzynarodowy Dzień Urody, czyli doskonałą sposobność do zadbania o siebie w wyjątkowy sposób. Drogie Panie i Panowie – co powiecie na kosmetyki pielęgnacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach? :)

13 września przypada Dzień Całowania Chłopaków w Usta. 13 dni później – 26 września ustanowiony został z kolei Dzień Całowania Dziewczyn, lecz już bez żadnych miejscowych ograniczeń. Wygląda więc na to, że w tej jeszcze dziedzinie płeć męska posiada znacznie większe uprawnienia. Zamiast jednak zastanawiać się, co na ten temat powiedziałyby feministki, cieszmy się, że chłopcy będą mieli kolejną szansę wykazania się! :)

15 września z racji Dnia Olewania Systemu dostajemy oficjalne przyzwolenie na to, żeby wreszcie bez skrępowania się wychillować.

W tym miejscu warto przemycić informację o Dniu Służby Celnej, ustanowionym 21 września. Także i Ty możesz stanąć na straży porządku, włączając się w dniach 20–22 września w ekologiczną akcję Sprzątanie Świata!

22 września celebrujemy arcyciekawy Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy. Dla tych, którym nie od razu uda się odnieść zwycięstwo na tym polu, na pocieszenie uprzejmie donosimy, że 22 września jest także Europejskim Dniem bez Samochodu i na tę okoliczność w wielu polskich miastach skorzystać będzie można darmowo z publicznej komunikacji.

27 września to z kolei najlepsza okazja do wszelakich podróży pozamiejskich! W Światowy Dzień Turystyki koniecznie zwiedźcie jakieś odległe zakątki, które od zawsze Was fascynowały! Już teraz zapoznaj się z nowymi katalogami TUI, Neckermanna czy Rainbow Tours i skuś na jakąś egzotyczną wycieczkę!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: święta, święto, wrzesień

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie