Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.09
2013
1209

Zimowe wakacje

Zimowe wakacje

Wakacje się kończą, za kilka dni wracamy do normalnego trybu pracy, szkoły. Pogoda też niedługo przestanie nas rozpieszczać. Jednak to wszystko nie oznacza, że musimy zapomnieć o odpoczynku, zabawie i relaksie. Zaplanujmy wakacje zimowe!

Od kilku lat na polskim rynku przyjął się zwyczaj wakacji numer 2 w miesiącach zimowych. Dla niektórych oznacza to śniegowe szaleństwo i wyjazd w góry, a tam narty i snowboard. Dla innych jest to ucieczka od zimna do „ciepłych krajów” – a tam piasek, słońce i drinki przy basenie.


Biura podróży już zasypują nas katalogami na Zimę 2013/2014. Jedno z najpopularniejszych biur –  ITAKA – kusi nas dwoma katalogami. Jeden jest odpowiedzią na gorące i słoneczne marzenia. Możemy się wybrać na Wyspy Kanaryjskie, Maderę, czy na Wyspy Zielonego Przylądka. Musimy tylko wziąć pod uwagę, że temperatura w różnych regionach nieco się różni. Przed wykupieniem wczasów sprawdźmy więc średnie temperatury :)


Drugi katalog zasypuje nas ofertami na białe szaleństwo. Do wyboru mamy między innymi Pontyjskie Góry w Turcji, Włoskie Dolomity i Piemont oraz Hiszpańskie Góry Betyckie. W tego typu wycieczkach zwróćmy uwagę na poziomy trudności szlaków narciarskich, tak abyśmy się nie nudzili, ale też żebyśmy nie zrobili sobie krzywdy.


Z podobnymi ofertami wychodzą inne znane biura podróży. Neckermann proponuje podróże bliskie i dalekie,  wycieczki gorące – od Wysp Kanaryjskich po Dominikanę i Meksyk –  i chłodniejsze – od Austrii po Włochy. Jednak uwaga: chłodniejsze tylko z dojazdem własnym.


Każde biuro turystyczne obecne na polskim rynku posiada ofertę, w której nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie. W każdym do wyboru mamy śnieg lub plażę. W każdym inne warunki, w każdym inne ceny. Warto poprzeglądać wszystkie katalogi na sezon zimowy w naszym serwisie, w kategorii Turystyka. Znajdziecie tam katalogi zarówno dużych biur, jak i tych mniejszych. Nam pozostało życzyć udanych wakacji zimowych, bo wybór należy do Was! :)

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie