Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.08
2013
1209

Nowa odsłona serwisu!

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową osłonę serwisu :) Serwis wystartował w kwietniu 2012 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a to jeszcze nie koniec.

Dziś światło dziennie ujrzała nowa odsłona serwisu Promocyjni.pl. Zmianie uległy logotyp i layout – zadbaliśmy o bardziej przejrzystyi intuicyjny układ, co zapewnia łatwiejszy dostęp do poszczególnych sekcji. Do nowoczesnego designu dołączono szereg funkcjonalności. Wyróżniliśmy i oddzieliliśmy sekcję mapy, dzięki czemu możecie bardziej precyzyjnie wyszukiwać lokalizacje  sklepów – z podziałem na te, które oferują gazetki i te, do których przypisane są kupony rabatowe, a także te znajdujące się w centrach handlowych.

Łatwiejsze stało się wyszukiwanie konkretnych produktów. Tak jak poprzednio, skorzystać możecie z wyszukiwarki – na stronie głównej znalazła się jednak dodatkowo lista „Najczęściej szukanych” – produktów, które najbardziej Was nteresują i o które najczęściej pytacie.

Nie jest to koniec zmian, które czekają serwis. Zespół Promocyjni.pl wciąż pracuje bowiem nad udoskonalaniem funkcjonalności i ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Plany są ambitne, a na ich realizację nie trzeba będzie długo czekać :)

 

 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowości, promocyjni, serwis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie