Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.08
2013
1209

Nowa odsłona serwisu!

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową osłonę serwisu :) Serwis wystartował w kwietniu 2012 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a to jeszcze nie koniec.

Dziś światło dziennie ujrzała nowa odsłona serwisu Promocyjni.pl. Zmianie uległy logotyp i layout – zadbaliśmy o bardziej przejrzystyi intuicyjny układ, co zapewnia łatwiejszy dostęp do poszczególnych sekcji. Do nowoczesnego designu dołączono szereg funkcjonalności. Wyróżniliśmy i oddzieliliśmy sekcję mapy, dzięki czemu możecie bardziej precyzyjnie wyszukiwać lokalizacje  sklepów – z podziałem na te, które oferują gazetki i te, do których przypisane są kupony rabatowe, a także te znajdujące się w centrach handlowych.

Łatwiejsze stało się wyszukiwanie konkretnych produktów. Tak jak poprzednio, skorzystać możecie z wyszukiwarki – na stronie głównej znalazła się jednak dodatkowo lista „Najczęściej szukanych” – produktów, które najbardziej Was nteresują i o które najczęściej pytacie.

Nie jest to koniec zmian, które czekają serwis. Zespół Promocyjni.pl wciąż pracuje bowiem nad udoskonalaniem funkcjonalności i ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Plany są ambitne, a na ich realizację nie trzeba będzie długo czekać :)

 

 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowości, promocyjni, serwis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie