Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.07
2013
1209

Przegląd świąt nietypowych - lipiec

Przegląd świąt nietypowych - lipiec

W naszym kalendarzu istnieje wiele nietypowych świąt, o istnieniu których niektórzy nawet nie mają pojęcia. Ciekawym miesiącem jest lipiec. Więc zacznijmy od początku.

1 lipca – święto naszego czworonożnego, wiernego i kochanego pupila, jakim jest oczywiście pies. Ustanowione zostało w 2007 roku przez redakcję czasopisma „Przyjaciel Pies”. Z okazji tego święta właściciele psów urządzają wystawy, zachęcają do odwiedzania i adopcji psiaków oraz wspomagania schronisk.
2 lipca obchodzimy Dzień Dziennikarza Sportowego oraz Międzynarodowy Dzień UFO, który upamiętnia zauważenie niezidentyfikowanych obiektów latających oraz katastrofę UFO w Roswell .
Ciekawym dniem na liście lipcowych dni jest Święto Niczego z 3 lipca. Podobno 3821 p.n.e. Sumerowie wymyślili nic i od tej pory corocznie oddawali mu hołd.
4 lipca obchodzić możemy Święto hot-doga oraz Światowy Dzień Mleka. Nie sądzę jednak, żeby połączenie jednego z drugim wyszło nam na zdrowie.
6 lipca jest Dniem Pocałunku, więc tutaj sygnał do wszystkich par, kochajcie się i całujcie; a jeśli ktoś nie ma jeszcze swojej drugiej połówki – to święto jest doskonałą okazją, żeby to zmienić, powodzenia :)
8 lipcaDzień Żaby. To miło, że nawet takie małe zwierzątko ma swoje święto.
12 lipca obchodzimy Światowy Dzień Imprezy. Czyli wszystkie chwyty dozwolone, środek lata, hulaj dusza, piekła nie ma. Imprezujcie więc do białego rana!
15 lipca dniem bez telefonu komórkowego. Na świecie jest ponad 5 miliardów użytkowników komórek. Może tego dnia wyłączymy nasze gadżety na 24 godziny  i poświętujemy?
19 lipca – Kojarzycie może postać w czerwonym kubraczku? Nie, to nie jest Święty Mikołaj. Tego dnia obchodzimy Dzień Czerwonego Kapturka. Pomysł na wieczór? Oglądanie z rodziną, przyjaciółmi „Prawdziwej Historii Czerwonego Kapturka”, polecamy!
22 lipca to święto dla wszystkich zapalonych matematyków. Dzień liczby pi. Urodzeni tego dnia na pewno rozwiązują zadania matematyczne z prędkością światła. Może z tej okazji tort z liczbą pi?
23 lipca dniem Włóczykija. Idealny dzień na dosłowne powłóczenie się i odbycia jakiejś pieszej wędrówki. Dla zapracowanych idealny będzie nawet krótki spacer. Można w ten sposób spróbować poczuć się człowiekiem wolnym i niezależnym, który robi to, co chce i kiedy chce. Kimś takim jak Włóczykij z Doliny Muminków.

Kategorie: Poradnik
Tagi: lato, rozrywka, święta, wakacje, lipiec

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie