Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.05
2013
1209

Ostrożnie! Zakupy

Ostrożnie! Zakupy

Zakupy w czasach kryzysu to dla wielu z nas poważny problem. Ciągłe podwyżki cen produktów i rosnące bezrobocie powodują, że niełatwo jest dziś wyjść ze sklepu, nie tracąc dużej sumy z naszego konta. Co zrobić, by tak nie było?

Jest na to sposób, idealny, prosty i oczywisty – możemy zrobić zakupy, zaoszczędzając nieco grosza. Niektórzy zapytają, czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak.  Polacy wykazują wolę oszczędzania, chcą wydawać pieniądze ostrożnie ale w praktyce zdarza się, że postępują odwrotnie.


Pomyślmy więc co trzeba zrobić, by kupować „z głową” i uchronić się przed zbędnym wydawaniem pieniędzy na niepotrzebne artykuły, a przy tym kupić tyle produktów, ile zazwyczaj kupujemy.
Przede wszystkim, nigdy nie wybieraj się na zakupy z pustym żołądkiem. Ochota na jedzenie sprawi, że Wasze koszyki w w jednej chwili zapełnią się łakociami :)


Kolejną wskazówką może być śledzenie promocji. Bardzo często zdarza się, że nasz ulubiony produkt można znaleźć w promocyjnej cenie w czasie, gdy w innym supermarkecie będzie np. 2 razy droższy. Tak więc – śledźmy gazetki z promocjami! :)


Warto płacić gotówką. Zawsze będzie trudniej rozstać się z pieniędzmi „realnymi”, trzymanymi w portfelu niż z tymi na koncie.


Na sam koniec - może najważniejsza wskazówka, która może być pomocna w zrobieniu oszczędnych zakupów – zawsze róbcie listę produktów, które chcecie kupić. To pozwoli nie kupować zbędnych rzeczy, czyli tych, których nie ma na twojej liście.


Udanych zakupów!

Kategorie: Poradnik
Tagi: okazje, promocje, zakupy, zniżki, oszczędzanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie