Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.05
2013
1209

Ostrożnie! Zakupy

Ostrożnie! Zakupy

Zakupy w czasach kryzysu to dla wielu z nas poważny problem. Ciągłe podwyżki cen produktów i rosnące bezrobocie powodują, że niełatwo jest dziś wyjść ze sklepu, nie tracąc dużej sumy z naszego konta. Co zrobić, by tak nie było?

Jest na to sposób, idealny, prosty i oczywisty – możemy zrobić zakupy, zaoszczędzając nieco grosza. Niektórzy zapytają, czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak.  Polacy wykazują wolę oszczędzania, chcą wydawać pieniądze ostrożnie ale w praktyce zdarza się, że postępują odwrotnie.


Pomyślmy więc co trzeba zrobić, by kupować „z głową” i uchronić się przed zbędnym wydawaniem pieniędzy na niepotrzebne artykuły, a przy tym kupić tyle produktów, ile zazwyczaj kupujemy.
Przede wszystkim, nigdy nie wybieraj się na zakupy z pustym żołądkiem. Ochota na jedzenie sprawi, że Wasze koszyki w w jednej chwili zapełnią się łakociami :)


Kolejną wskazówką może być śledzenie promocji. Bardzo często zdarza się, że nasz ulubiony produkt można znaleźć w promocyjnej cenie w czasie, gdy w innym supermarkecie będzie np. 2 razy droższy. Tak więc – śledźmy gazetki z promocjami! :)


Warto płacić gotówką. Zawsze będzie trudniej rozstać się z pieniędzmi „realnymi”, trzymanymi w portfelu niż z tymi na koncie.


Na sam koniec - może najważniejsza wskazówka, która może być pomocna w zrobieniu oszczędnych zakupów – zawsze róbcie listę produktów, które chcecie kupić. To pozwoli nie kupować zbędnych rzeczy, czyli tych, których nie ma na twojej liście.


Udanych zakupów!

Kategorie: Poradnik
Tagi: okazje, promocje, zakupy, zniżki, oszczędzanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie