Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.05
2013
1209

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Czy ktokolwiek z was zdawał sobie sprawę, że codziennie jest obchodzone jakieś święto, z którym każdy z nas może się utożsamić, być może nawet okaże się, że to będzie jego święto? Po prostu, nie wiemy o ich istnieniu, a szkoda! Najwyższy czas temu zaradzić i dowiedzieć się więcej o nietypowych świętach:)

Mówią, że maj to miesiąc zakochanych, okazuje się, że nie do końca… W maju jest masa świąt, które według nas powinny być hucznie obchodzone. Każdy z nas zna święta, które rozpoczynają ten wiosenny miesiąc. O Święcie Pracy i Flagi nie sposób zapomnieć, jednak...


Czy zdawaliście sobie sprawę, że 4 maja to Święto Strażaka, Hutnika, Kominiarza, Garncarza i Piekarza? W dodatku ten dzień jest również nazywany Dniem Gwiezdnych Wojen. Zaskoczmy nasze dziecko, kupując mu maskę Lorda Vadera:) Święto przypadające na drugą sobotę maja uznawane jest za Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu. Aż chce się iść na zakupy, prawda? 20 Maja to Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń.

Obniżek cen możemy wyczekiwać 25 maja, kiedy to obchodzimy Dzień Mleka oraz jakże uroczy Dzień Ręcznika. Miesiąc kończy się równie interesującym świętem, jakim jest Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego. Oczywiście, w tym dniu życzymy każdemu z osobna wszystkiego dobrego :)

Kategorie: Poradnik
Tagi: maj, święta, urlop, wypoczynek, wyprzedaże

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie