Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.05
2013
1209

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Czy ktokolwiek z was zdawał sobie sprawę, że codziennie jest obchodzone jakieś święto, z którym każdy z nas może się utożsamić, być może nawet okaże się, że to będzie jego święto? Po prostu, nie wiemy o ich istnieniu, a szkoda! Najwyższy czas temu zaradzić i dowiedzieć się więcej o nietypowych świętach:)

Mówią, że maj to miesiąc zakochanych, okazuje się, że nie do końca… W maju jest masa świąt, które według nas powinny być hucznie obchodzone. Każdy z nas zna święta, które rozpoczynają ten wiosenny miesiąc. O Święcie Pracy i Flagi nie sposób zapomnieć, jednak...


Czy zdawaliście sobie sprawę, że 4 maja to Święto Strażaka, Hutnika, Kominiarza, Garncarza i Piekarza? W dodatku ten dzień jest również nazywany Dniem Gwiezdnych Wojen. Zaskoczmy nasze dziecko, kupując mu maskę Lorda Vadera:) Święto przypadające na drugą sobotę maja uznawane jest za Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu. Aż chce się iść na zakupy, prawda? 20 Maja to Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń.

Obniżek cen możemy wyczekiwać 25 maja, kiedy to obchodzimy Dzień Mleka oraz jakże uroczy Dzień Ręcznika. Miesiąc kończy się równie interesującym świętem, jakim jest Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego. Oczywiście, w tym dniu życzymy każdemu z osobna wszystkiego dobrego :)

Kategorie: Poradnik
Tagi: maj, święta, urlop, wypoczynek, wyprzedaże

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie