Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.04
2013
1209

Gazetki online vs. gazetki papierowe

Gazetki online vs. gazetki papierowe

Nieraz pewnie denerwowaliście się, że kolejna ulotka zaśmieca Waszą skrzynkę pocztową lub zawierusza się na wycieraczce pod drzwiami. Czy macie rację?

Pomimo wszystkich zalet, jakie mają gazetki papierowe, dowiedziemy, że Wasza złość jest słuszna. Warto zamienić wersję papierową na elektroniczną.

Pierwszym i oczywiście najmocniejszym argumentem jest aspekt ekologiczny. I chyba nie ma potrzeby po raz kolejny przytaczać piorunujących danych, z których wynika, że z powierzchni Ziemi znika 1 hektar lasu na sekundę,co w przeliczeniu daje przerażający wynik – rocznie ginie powierzchnia równająca się powierzchni całej Polski. A teraz weźmy pod uwagę fakt, ile papieru potrzeba, aby taka gazetka dotarła do każdego konsumenta oraz na ilu stronach zmieszczą się kolorowe i kuszące promocje. Pomnóżmy. Przydałby się kawałek papieru?

Proponujemy skorzystać z kalkulatora, bo wynik jest naprawdę ogromny. Nie chwytajcie najbliżej leżącej gazetki także z powodów higienicznych. Przecież nie trzeba udowadniać, że papierowe gazetki nie gwarantują nam wysokiej higieny. Dodatkowo - ile razy pobrudziliście swoje palce niezbyt wysokiej jakości drukiem?

Więc nie czekajcie na dostawcę, który przyniesie Waszą ulubioną lekturę produktów najlepszej sieci supermarketów, tylko sami sprawdźcie najnowsze oferty w Internecie! Lub też, gdy czujecie niedosyt, wydaje Wam się, że nie docierają do Was wszystkie aktualności, zajrzyjcie na stronę, która jest kopalnią zakupowych atrakcji. Być może znajdziecie sklep, o którym do tej pory nie słyszeliście?

Męczą Was małe czcionki, niewyraźne oznakowania, słabej jakości kolory? Znów gazetki online okazują się idealnym rozwiązaniem! Dają możliwość pomniejszania i powiększania, są dopasowane specjalnie do Waszych potrzeb.

Kolejną, niewątpliwie istotną, kwestią jest ta, że internetowe wersje gazetek umożliwiają bezpośrednie przekierowanie do produktu. Jeśli jeden produkt Was zainspirował, być może istnieje jeszcze wiele innych, na które nie znalazło się miejsca na tych kilku stronicach papieru? A gdy już uda się Wam znaleźć coś, co sprosta Waszym wymaganiom, nie musicie wychodzić z domu i przedzierać się do pobliskiego punktu sprzedaży – możecie szybko zrealizować zamówienie przez Internet.

Gdyby argumentów było dla Was jeszcze za mało, zapytamy – czy nie byłoby lepiej, gdyby pieniądze wydawane na papier i druk zamieniały się w kuszące promocje i wielkie okazje cenowe?

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ekologia, gazetki, promocje, promocyjni

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie