Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.04
2013
1209

Kwiecień - miesiąc szczęścia

Kwiecień - miesiąc szczęścia

Kwiecień rozpoczyna się wyjątkowym dniem. I nie jest to wcale niewinny dzień, jak zapowiadają niektórzy. Prima Aprilis zobowiązuje każdego do spłatania drobnych figli i robienia psikusów. Tego dnia każde małe kłamstewko jest usprawiedliwione!

Jednak oszustwem nie jest to, że w kwietniu cała przyroda i wszelkie istoty budzą się do życia, a dzieci wybiegają na dwór i bawią się do późna. Skąd te maluchy mają tyle energii?! Może to zasługa słodkości? Które z nich nie kocha czekolady? Kto z dorosłych nie tęskni za beztroskimi chwilami z mleczną tabliczką? Wszelkie wyrzuty sumienia związane z objadaniem się odchodzą na bok, gdy uświadomimy sobie, jak wiele korzyści płynie z zajadania się pyszną czekoladą. Jest ogromną dawką magnezu i, co najważniejsze, dostarcza mnóstwo hormonów szczęścia! 12 kwietnia jest zatem dniem endorfin – oficjalnie ogłoszony Dniem Czekolady!


Ten wiosenny miesiąc wyjątkowo obfituje w radosne okazje i okoliczności, kończyje Dzień Tańca (29 kwietnia). Taniec bez wątpienia także wywołuje pozytywne emocje, pozwala spożytkować ogromne pokłady energii, pobudza, daje wielką satysfakcję! Jak widzimy, pączkujące kwiaty, zieleniejące krajobrazy wokół nas, przeciągające się zwierzęta są tylko częścią magii kwietniowej aury…

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: rodzina, rozrywka, święto, Zabawa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie