Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.03
2013
1209

Księgarnie Matras: wielka wyprzedaż!

Księgarnie Matras: wielka wyprzedaż!

Dzisiaj mamy dla Was wspaniałą ofertę na "wciąż chłodne, choć już wiosenne" wieczory. Księgarnia Matras przygotowała wyprzedaż, w której ceny niektórych książek są przecenione nawet o 80%! Na naszej stronie znajdziecie ekskluzywny katalog prezentujący ciekawsze pozycje.

Księgarnie Matras od lat są obecne i cenione na polski rynku - oferują ponad 130 000 tytułów książek, od literatury pięknej, poprzez biografie, aż po książki dla dzieci. Są tu nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe i białe kruki. Coraz prężniej rozwija się również księgarnia internetowa - matras.pl.

W  najnowszej ofercie promocyjnej znajdziecie książki nawet za 5zł. Jedną z nich jest "Cud w Miami" autorstwa Zoé Valdés to opowieść o przepięknej Iris Tęczookiej. Na jej urodzie mediolański fotograf próbuje zbić majątek. Iris ucieka do Miami, gdzie poślubia milionera. Jednak przeszłość jej nie chce opuścić i przydarzają się jej tajemnicze wydarzenia, których zagadkę próbuje rozwiązać znajomy detektyw.

Następna książka za 5zł to biografia szwedzkiego pisarza, który zmarł w wieku pięćdziesięciu lat zanim jego dzieła zrobiły się tak popularne. Krystyna Ylva Johansson w książce "Stieg Larsson, czyli zbrodnia po szwedzku" opowiada o młodości pisarza, potyczkach z prawem, działalności politycznej i życiu rodzinnym. Opisuje również skutki prawne przedwczesnej śmierci Larssona i spory o prawa do majątku, który po sukcesie trylogii "Millenium" jest całkiem pokaźny.

 

Kolejna pozycja to coś dla miłośników rodzimej literatury. "Oplątani Mazurami" Katarzyny Enerlich to zbiór smutnych opowiadań, które łączy jedno miejsce - urokliwe Mazury. Według legendy po jeziorach pływa Czarodziejka, która nitkami babiego lata oplątuje serca przyjezdnych. Historie dotyczą przemijania, śmierci, rozstań i wyjazdów. Część bohaterów istniało naprawdę a opowiadania zostały usłyszane od miejscowych. Polecamy wszystkim miłośnikom tamtych stron.

Pasjonaci kuchni chętnie zakupią książkę "Mamma Mia". Znakomity szef kuchni Frank Bordoni serwuje przepisy na włoskie potrawy, które oddadzą klimat śródziemnomorskich plaż.Twarda oprawa książki nie zniszczy się przy gotowaniu dań.

W ofercie Matrasa jest również wiele innych tytułów. Przejrzyjcie ofertę, a na pewno coś Wam się spodoba!

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: księgarnia, okazje, promocje, wyprzedaże, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie