Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.03
2013
1209

Dla Ziemi - czytamy gazetki promocyjne, wyłączamy światło

Dla Ziemi - czytamy gazetki promocyjne, wyłączamy światło

Już w tą sobotę odbędzie się tak zwana Godzina dla Ziemi – ogólnoświatowa akcja, mająca na celu zwrócenie uwagi ludzi na ochronę środowiska i na to, że nawet najmniejsze gesty oraz zmiana codziennych nawyków, mogą pomóc w chronieniu naszej planety, jeśli robimy to wspólnie.

Organizacja WWF (World Wildlife Fund), czyli Światowy Fundusz na rzecz Przyrody powstała w 1961 roku i jest organizacją ekologiczną działającą na rzecz środowiska naturalnego. W Polsce, Godzina dla Ziemi odbyła się po raz pierwszy w 2008 roku. W tym roku została wyznaczona na sobotę, 23 marca o 20:30.

Udział gwiazd w promocji

Częścią akcji jest również udział gwiazd i wyzwania. Na oficjalnej stronie akcji, możemy zobaczyć, na czym one polegają. Politycy zwaśnionych partii wsiądą na jeden rower i przejadą po ulicach Warszawy, a Kinga Rusin zdobędzie szczyt Pałacu Kultury w szpilkach. Jedno jest pewne – to świetna promocja Godziny dla Ziemi, a im więcej osób włączy się do akcji, tym bardziej szalone wyzwania zostaną zrealizowane.

Kupuj tanie i ekologiczne produkty

Dzięki akcji, WWF podejmuje próbę wyrobienia ekologicznych nawyków – nieważne, jakiej jesteśmy narodowości oraz jakie mamy poglądy polityczne oraz religijne. Codzienne wyłączanie światła, gdy wychodzimy z pokoju, korzystanie z energooszczędnych żarówek (dostępnych w takich sieciach jak Leroy Merlin oraz Castorama) to jedynie drobne zmiany w naszym codziennym życiu, a jeśli wszyscy będziemy je stosowali, różnica będzie ogromna.

Swój udział w akcji potwierdziło już ponad 50 miast, na całym świecie jest to ponad 5 tysięcy miast. Na godzinę zgaśnie oświetlenie na najbardziej rozpoznawalnych budynkach na wszystkich kontynentach: Wieży Eiffla we Francji, Bramy Brandenburskiej w Niemczech, Opery w Sydney, piramid w Egipcie, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Zamku Królewskiego w Warszawie, czy też Spodku w Katowicach, Sukiennic oraz Kopca Kościuszki w Krakowie.

Gazetki promocyjne w Internecie

Również my staramy się promować ekologiczne nawyki, poprzez gazetki w formie ekologicznej. Dzięki temu nie musimy zużywać papieru, a wystarczy dostęp do Internetu, aby móc skorzystać z naszej szerokiej oferty gazetek oraz kuponów.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: Eko, ekologia, gazetki, oszczędność, promocyjni

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie