Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.03
2013
1209

Kupony - sposób na tańsze zakupy

Kupony - sposób na tańsze zakupy

Chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy nie ograniczając przy tym ilości zakupowanych rzeczy? Mamy na to sposób! Dziś zaprezentujemy Wam kupony, czyli sposób na tańsze zakupy.

Czym są kupony? Są to zazwyczaj kawałki papieru, lub pliki gotowe do druku, dające konsumentom prawo do zrobienia zakupów na uprzywilejowanych warunkach. Może to być obniżka ceny konkretnego produktu, rabat w zależności od wysokości wydanych przez klienta pieniędzy lub zwolnienie z opłaty za transport towaru do domu.

Kupony dzielą się na tradycyjne i cyfrowe. Tych ostatnich jest kilka rodzajów. Najbardziej popularne są kupony gotowe do wydruku i wycięcia. Są one realizowane w sklepach stacjonarnych. Drugi rodzaj to kody rabatowe do wykorzystania w internecie. Jest to ciąg znaków, który po wpisaniu w odpowiednią komórkę na stronie internetowej gwarantuje obniżkę ceny. Czasem kupon nie ma "materialnej formy", a jedynie link. Po kliknięciu w niego zostajemy przekierowani do sklepu internetowego danej firmy i wszystkie produkty, które kupimy w trakcie trwania tej konkretnej sesji są obniżone o określony procent.

Od pewnego czasu bardzo popularne stały się kupony na telefony komórkowe. Istnieją strony mobilne prezentujące ofertę kuponową oraz aplikacje przeznaczone dla posiadaczy smartfonów, pozwalające na zlokalizowanie za pomocą telefonu ofert rabatowych znajdujących się najbliżej konsumenta. Dużą popularnością cieszą się również kupony otrzymywane jako sms lub mms. Wystarczy pokazać go sprzedawcy, aby otrzymać zniżkę.

Kupony z naszego serwisu

Miło nam poinformować, że nasz serwis cały czas poszerza ofertę kuponową. Mamy dużo ofert ze zniżkami w sklepach internetowych. Oferujemy rabaty zarówno pieniężne jak i procentowe - nawet 40%. Aby znaleźć interesujące kupony wystarczy wejść na naszej stronie głównej w zakładkę "Kupony" i zostanie się przeniesionym w świat świetnych obniżek.

Już wkrótce długi weekend majowy. Proponujemy wyjazd za granicę. Kupując wycieczkę poprzezStudent Travel do15 kwietnia otrzymasz 5% rabatu! Na plaży trzeba dobrze wyglądać. Przy zamówieniu artykułów do odchudzania za minimum 89zł ze strony mmo.pl otrzymasz rabat 15zł. I gdy już dobrze wyglądasz możesz kupić sobie nową koszulkę. Z naszym kuponem otrzymasz 15% rabatu na zakup bluzki w serwisie koszulkowy.pl. Wszystkie te kupony są dostępne w naszym serwisie.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: kupony, niskie ceny, promocje, rabaty, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie