Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.03
2013
1209

Kupony - sposób na tańsze zakupy

Kupony - sposób na tańsze zakupy

Chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy nie ograniczając przy tym ilości zakupowanych rzeczy? Mamy na to sposób! Dziś zaprezentujemy Wam kupony, czyli sposób na tańsze zakupy.

Czym są kupony? Są to zazwyczaj kawałki papieru, lub pliki gotowe do druku, dające konsumentom prawo do zrobienia zakupów na uprzywilejowanych warunkach. Może to być obniżka ceny konkretnego produktu, rabat w zależności od wysokości wydanych przez klienta pieniędzy lub zwolnienie z opłaty za transport towaru do domu.

Kupony dzielą się na tradycyjne i cyfrowe. Tych ostatnich jest kilka rodzajów. Najbardziej popularne są kupony gotowe do wydruku i wycięcia. Są one realizowane w sklepach stacjonarnych. Drugi rodzaj to kody rabatowe do wykorzystania w internecie. Jest to ciąg znaków, który po wpisaniu w odpowiednią komórkę na stronie internetowej gwarantuje obniżkę ceny. Czasem kupon nie ma "materialnej formy", a jedynie link. Po kliknięciu w niego zostajemy przekierowani do sklepu internetowego danej firmy i wszystkie produkty, które kupimy w trakcie trwania tej konkretnej sesji są obniżone o określony procent.

Od pewnego czasu bardzo popularne stały się kupony na telefony komórkowe. Istnieją strony mobilne prezentujące ofertę kuponową oraz aplikacje przeznaczone dla posiadaczy smartfonów, pozwalające na zlokalizowanie za pomocą telefonu ofert rabatowych znajdujących się najbliżej konsumenta. Dużą popularnością cieszą się również kupony otrzymywane jako sms lub mms. Wystarczy pokazać go sprzedawcy, aby otrzymać zniżkę.

Kupony z naszego serwisu

Miło nam poinformować, że nasz serwis cały czas poszerza ofertę kuponową. Mamy dużo ofert ze zniżkami w sklepach internetowych. Oferujemy rabaty zarówno pieniężne jak i procentowe - nawet 40%. Aby znaleźć interesujące kupony wystarczy wejść na naszej stronie głównej w zakładkę "Kupony" i zostanie się przeniesionym w świat świetnych obniżek.

Już wkrótce długi weekend majowy. Proponujemy wyjazd za granicę. Kupując wycieczkę poprzezStudent Travel do15 kwietnia otrzymasz 5% rabatu! Na plaży trzeba dobrze wyglądać. Przy zamówieniu artykułów do odchudzania za minimum 89zł ze strony mmo.pl otrzymasz rabat 15zł. I gdy już dobrze wyglądasz możesz kupić sobie nową koszulkę. Z naszym kuponem otrzymasz 15% rabatu na zakup bluzki w serwisie koszulkowy.pl. Wszystkie te kupony są dostępne w naszym serwisie.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: kupony, niskie ceny, promocje, rabaty, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie