Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.05
2012
1209

Euro 2012 - czyste szaleństwo!

Euro 2012 - czyste szaleństwo!

Odkąd okazało się, że to właśnie Polska i Ukraina będzie organizatorem czternastego turnieju piłki nożnej o Mistrzostwo Europy, zawrzało. Oprócz radości wiernych kibiców i fanów piłki nożnej znaleźli się też przeciwnicy. Jednakże koniec z marudzeniem, jakże charakterystycznym dla naszego narodu. Zamiast szukać dziury w całym, lepiej znaleźć pozytywne aspekty i strony tego wielkiego wydarzenia.

Coś nowego

Trudno nie zauważyć, że przygotowania ruszyły pełną parą. Gdzie się nie obejrzymy dzieje się coś nowego. Co nie tylko nie pozwala  zapomnieć o tym, że wielkie otwarcie zbliża się wielkimi krokami, bo już 8 czerwca w Warszawie! Sprawia też, że stajemy się coraz bardziej niecierpliwi. Nawet ci, którzy wcześniej byli sceptyczni, zacierają ręce. My też nie pozostajemy obojętni! Już dzisiaj na stronie głównej Promocyjni.pl  rusza nowa kategoria poświęcona stricte Euro 2012 - Strefa kibica! Klikając w zakładkę w module głównym z mapą, jak również module z kategoriami w sekcji "Gazetki", wśród innych kategorii pojawi się właśnie ona, dla fanów piłki nożnej!

Co i kiedy?

Wszystko co potrzebne będzie podczas mistrzostw, począwszy od gadżetów  na ubraniach kończąc bez problemu znajdziemy w sklepach. Real przygotował bardzo bogatą ofertę, z którą możecie zapoznać się poniżej (kliknij w miniaturkę, aby obejrzeć całą gazetkę).

Gdyby tego było mało, warto wybrać się do Intersport, który nie pozostaje w tyle.

Żeby kobiety i dziewczyny nie poczuły się dyskryminowane, firma Apart także przygotowała coś specjalnego. Ofertę biżuterii, sygnowanej hasłem Euro 2012.

Pamiętajcie, że wszelkie nowe gazetki i oferty aktualizowane będą cały czas, na bieżąco. Z dnia na dzień pokażemy Wam więcej ciekawych ofert i promocji związanych z najważniejszym turniejem sportowym tego roku! U nas sawsze znajdziecie coś nowego!

Kategorie: Poradnik
Tagi: Euro, okazje, piłka nożna, promocje, Sport

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie