Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.03
2013
1209

Najnowsze wynalazki - flamaster 3D już niedługo

Najnowsze wynalazki - flamaster 3D już niedługo

Czasami okazuje się, że nawet najbardziej szalone pomysły mogą doczekać się realizacji. Jednym z przykładów jest pierwszy na świecie flamaster 3D, który umożliwia użytkownikom tworzenie wszelkiej maści figur, tyle tylko, że zamiast na powierzchni kartki papieru otrzymujemy namacalne, trójwymiarowe dzieła.

Zanim jednak będziemy mieli okazję nabyć 3Doodlera (taka jest oficjalna nazwa tego wynalazku) w sklepach, będziemy musieli jeszcze poczekać. Jak na razie pomysłodawcy jeszcze przez 12 dni zbierają fundusze na realizację swojego pomysłu.

Jak to działa?

3Doodler to pierwszy na świecie flamaster, który pozwala w łatwy sposób tworzyć bezpośrednio w powietrzu. Jest to możliwe dzięki specjalnemu urządzeniu. Wystarczy podłączyć je do gniazdka i cieszyć się z niemal nieograniczonych możliwości rysowania w przestrzeni.

Urządzenie waży 200 gram i wymaga do działania podłączenia do prądu. Specjalny tusz to podgrzany do 270 stopni Celsjusza plastik. Gdy piszemy flamastrem, zastyga od praktycznie natychmiastowo. Z powodu wykorzystania prądu, nie będzie to dobry prezent dla małego dziecka, ale znajdzie wiele zastosowań dla grafików.

Przykładowe zastosowania nowoczesnego mazaka:

  • -podstawowe modele figur 3D
  • -biżuteria, naszyjniki, kolczyki
  • -dekoracje do domu
  • -gadżety na przykład etui do telefonu, laptopa
  • -miniaturowa wieża Eiffela

Pomysłów jest wiele, a zapewne będzie ich jeszcze więcej, gdy pierwsi klienci otrzymają flamastry. Pisak może służyć do tworzenia na wielu powierzchniach – od kartki papieru, poprzez plastik aż po powietrze.

Promocyjna oferta

Jak na razie cały czas trwa kampania zbierania pieniędzy na stronie kickstarter.com. Pozostało jeszcze 12 dni, ale już teraz wiadomo, że projekt zostanie sfinalizowany. Z potrzebnych 30 tysięcy dolarów, ponad 24 tysiące osób wpłaciło łącznie 2 miliony 200 tysięcy dolarów. Widać, że zainteresowanie pomysłem jest ogromne.

Jak na razie nie znamy ceny 3Doodlera, gdy wejdzie do szerokiej sprzedaży, ale osoby które wesprą pomysłodawców na Kickstarterze minimalnie kwotą 75 dolarów. Czy produkt będzie dostępny również w Polsce? Jak na razie nie wiadomo, ale jeśli zgłoszą się zainteresowani tym produktem dystrybutorzy, być może i u nas będzie możliwość kupna. Możliwe, że będzie je można nabyć na przykład w sklepach takich sieci jak Saturn oraz Media Markt. Na razie pozostają nam zwykłe flamastry.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony inicjatorów projektu na Kickstarterze i są ich własnością.

Kategorie: Poradnik
Tagi: elektronika, nowe technologie, wynalazki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie