Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.02
2013
1209

Elektroniczny szał promocji

Elektroniczny szał promocji

Dziś coś dla fanów elektroniki. Przeglądając gazetki promocyjne zauważyliśmy, że naprawdę nie trzeba wydawać dużej sumy pieniędzy, aby być w posiadaniu nowego aparatu, laptopa czy telewizora.

Jednak zawsze przed zakupami warto przejrzeć ofertę sklepów i wybrać odpowiedni moment na zakupy. Nigdy nie wiadomo, czy nie znajdziemy akurat wyjątkowej okazji, która natchnie nas  do lekkiej korekty wcześniejszych planów zakupowych.

Do 14.02 do 27.02 sieci sklepów Avans trwa akcja „Zabójczo niskie ceny”. Jest to idealny czas na ustrzelenie jakiejś promocji ich najnowszą gazetkę możecie podejrzeć tutaj. Hitem cenowym jest aparat cyfrowy Panasonic za 299 zł. Znaczna obniżka cen jest także na konsole PS3, XBOX oraz gry. Posłużymy się przykładami, aby pokazać, że warto korzystać z takich  promocji, a oszczędzanie wcale nie musi być trudne.

Sony PS3 z dyskiem 12GB kosztowało 1399 zł, teraz możesz je mieć za 999 zł. Oszczędzasz aż 400 zł. Na XBOX promocja jest trochę mniejsza, produkt z 1499 zł przeceniony jest na 1339 zł ale oprócz tego, że oszczędzisz 100 zł to w prezencie dostaniesz 3 gry. O grach też warto wspomnieć ponieważ teraz możesz je mieć za 99.99zł, oszczędzając ok. 60zł.

Jeżeli planujecie wymianę swoich laptopów na nowszy model, warto wybrać się do EuroRTV (najnowsza gazetka). Obecnie jest promocja na laptopa Lenovo, możesz  kupić go za 1590 zł. Laptop Samsung kosztuje 1999 zł, a Hp 2399 zł. W każdym z przypadków oszczędzasz ok 200-300 zł.

 Oszczędzanie pieniędzy to nie tylko kupowanie po promocyjnych cenach, ale także na dogodnych warunkach. W Media Markt (gazetka) możesz rozłożyć spłatę na 30 zero procentowych rat. Jest to bardzo dobra opcja jeżeli decydujemy się na zakup czegoś droższego jak np. telewizor LG 3D za 2299 zł lub lustrzanka cyfrowa Nikon za 1849zł. Są to większe wydatki, ale dzięki podzieleniu sumy na 30 rat okazuję się, że stać nas na tego rzędu zakup.

 

Saturn (gazetka) też wyszedł z propozycją zero procentowych rat. W gazetce promocyjnej szczególną uwagę przykuwa telewizor Samsung 46 cali za 5599 zł oraz Toshiba 47cali za 3999 zł Obraz 3D wart jest swojej ceny.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: elektronika, nowe technologie, okazje, promocje, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie