Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.02
2013
1209

Akcja Media Markt "Bierz co chcesz" coraz bliżej

Akcja Media Markt "Bierz co chcesz" coraz bliżej

Ciekawe akcje marketingowe rzadko kiedy trafiają do naszego kraju, z reguły możemy co najwyżej poczytać relacje z ich przebiegu oraz obejrzeć filmiki prezentujące ich przebieg na YouTubie. Całe szczęście, wielkie firmy zaczynają zauważać i nasz kraj. Dzięki temu, już niedługo, wybrany w konkursie szczęśliwiec będzie mógł zaopatrzyć się za darmo w najnowszy sprzęt elektroniczny.

Niemiecka sieć supermarketów Media Markt, oferujących sprzęt RTV, AGD oraz wszelkiego rodzaju elektronikę, postanowiła również w Polsce przeprowadzić akcję pod chwytliwym tytułem „Bierz co chcesz!”

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się przy użyciu specjalnego formularza na stronie firmy. Link do niego znajdziecie na stronie Media Marktu. Zgłoszenia przyjmowane są do tej niedzieli, zatem pozostało już niewiele czasu. A jest o co walczyć. Szczęśliwa osoba będzie miała dokładnie 150 sekund, aby wynieść ze sklepu tyle produktów, ile będzie w stanie – wszystko co zabierze, zostanie jej własnością. Jeśli planujecie kupić nowy telewizor, laptop albo komputer, zdecydowanie powinniście wysłać swoją  kandydaturę.

Media Markt przygotowało kilka filmików reklamujących akcję, a jedne z nich znajdziecie poniżej.

Wyniki konkursu zostaną przedstawione 19 lutego (wtorek) na stronie Media Markt. Zwycięzca będzie miał niewiele czasu na odpowiednie przygotowania i przemyślenie strategii wynoszenia produktów – szalone zakupy odbędą się już następnego dnia, 20 lutego w sklepie firmy w Markach pod Warszawą.

Podobna akcja promocyjna odbyła się w Media Markt w Hiszpanii. Zwycięzca miał tam jednak mniej czasu – zaledwie dwie minuty. Udało mu się wynieść produkty za łączną kwotę 28 tysięcy euro. Czy w Polsce ta kwota będzie jeszcze wyższa? Zmagania zwycięzcy z czasem będą oczywiście nagrywane i zobaczymy je później na YouTubie.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: elektronika, promocje, rozrywka, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie