Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.02
2013
1209

Dzień Świętego Walentego

Dzień Świętego Walentego

Stałym elementem walentynek jest wzajemnie wręczanie sobie miłosnych kartek. Najczęściej w kształcie serca, opatrzone wierszykiem. Ze świętem łączy się również zwyczaj obdarowywania partnera walentynkowymi upominkami w postaci kwiatów, słodyczy, pluszowych maskotek jak również bardziej osobistych elementów garderoby. Przynajmniej tak było kiedyś, a jak jest dziś?

Dzisiaj święto stało się bardziej komercyjne, a sklepy rywalizują o lepszą promocje tego dnia. My znaleźliśmy parę propozycji, które na pierwszy rzut oka, ze świętem zakochanych mają mało wspólnego.

Podlaska grupa sklepów spożywczych Chorten zaproponowała wiele oryginalnych promocji. 14 lutego możesz kupić tam czteropak piwa za 9,99zł. Może jest to mniej romantyczne niż wino, ale pewnie wielu mężczyzn ucieszyłby taki prezent, a przecież o radość drugiej połówki tu chodzi. W Chorten znajdziemy też promocję na różnego rodzaju mięsa np. polędwica sopocka dostępna w cenie 13.99 zł/kg,  kiełbasa tatrzańska kosztuje 15,99zł/kg, a miłośników salcesonu ucieszy pewnie cena 11,85 zł/kg. W tym wypadku stare przysłowie, przez żołądek do serca, wyjaśnia wszystko.

W sieci sklepów Alma i Dino można znaleźć walentynkową promocję na kawę i herbatę. Tego dnia za herbatę Lipton w Almie zapłacimy 7,99zł, natomiast za kawę rozpuszczalną w Dino 12,99zł. Zdecydowanie są to prezenty dla praktycznych, wyznających zasad: kawy i herbaty w domu nigdy za dużo.

Avans też znacznie obniżył ceny. Walentynkowa suszarka dostępna już od 59,99zł, prostownica do włosów od 159zł, maszynka do golenia od 119zł. Skoro cena atrakcyjna, to czemu partner nie miałby być bardziej atrakcyjny?

Oryginalnych prezentów nie brakuje, tylko zastanówmy się czy tego dnia naprawdę chodzi o oryginalność, czy może po prostu o wyraz miłości?

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: prezenty, święto, walentynki, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie