Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.05
2012
1209

Biały tydzień również w sklepach

Biały tydzień również w sklepach

Maj jest tradycyjnie miesiącem komunii – wyjątkowego święta najmłodszych członków rodziny. Ubrane na biało dzieci po raz pierwszy uczestniczą w przyjęciu wydawanym specjalnie na ich cześć oraz dostają wyjątkowe prezenty. W związku z tym wielu producentów oferuje właśnie teraz promocje i obniżki na tradycyjne prezenty: zegarki, rowery, aparaty fotograficzne.

Raz, a kosztownie

Proponują również nowe kosztowne podarki – komputery, laptopy, tablety, smartfony i konsole do gier. Jest to dość kontrowersyjne, nie ma jednak wątpliwości, że dla dzieci są to najbardziej atrakcyjne upominki. Należy ich szukać w sieciach takich jak Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD – tam powinniśmy dostać je w cenach hurtowych.

Coś dla ciała

Nie tylko elektroniką młody człowiek żyje. Tradycyjnie wręczamy „komunistom” słodycze i koperty. Producenci bombonierek już od dawna  sprzedają specjalne komunijne serie słodyczy – w białych pudełkach i ze zdjęciami modlących się dzieci. Na pewno dodaje to nieco uroczystego klimatu temu prostemu podarunkowi. Jednocześnie możemy znaleźć – co często zaskakujące – komunijne serie cukierków i czekolad w białych opakowaniach. Znajdziemy je m.in. w dużych marketach i delikatesach: Alma, Carrefour, Auchan.

Oprawa

Ten ważny dzień powinien zostać ukoronowany odpowiednim posiłkiem. Liczą się nie tylko pyszne świąteczne dania, ale także oprawa stołu. W supermarketach takich jak na przykład Selgros dostaniemy wyjątkowo tanie szklanki, sztućce czy białe talerze na wagę, dekoracje stołu, serwetki, obrusy, a nawet kartki na imiona gości. Dzięki takim drobnym detalom sprawimy, że wyprawiane przyjęcie będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego ośmiolatka.

Kategorie: Poradnik
Tagi: komunia, promocje, święta, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie