Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.01
2013
1209

Białe szaleństwo

Białe szaleństwo

Zimowe ferie to dla wszystkich najmłodszych czas białego szaleństwa. Po Świętach Bożego Narodzenia, ferie są kolejnym wydarzeniem, na które dzieci czekają z utęsknieniem. Dwa tygodnie laby i odpoczynku od szkoły. A dla dorosłych, po świątecznym obżarstwie, ferie mogą być doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnego tłuszczyku.

Narty, snowboard, sanki, gry i zabawy na śniegu. Patrząc za okno wydaje się, że pogoda jest gwarantowana, zatem czego chcieć więcej!

W biurach podróży znajdziemy wiele ciekawych propozycji wyjazdów, obozów oraz wczasów rodzinnych. Znajdziecie oferty ferii zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ceny też są różne, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Biuro Podróży Almatur przygotowało wyjazdy 7-dniowe m.in do Murzasichla, Białki Tatrzańskiej, Zakopanego, Wisły oraz Szczyrku. Do wyboru mamy obozy rekreacyjne, obozy rekreacyjne z zajęciami narciarskimi i snowboardowymi, ale także obozy taneczne, warsztaty artystyczne i fotograficzne czy obóz gitarowy. Ceny wahają się między 899 zł a 1099 zł.

Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne mamy do wyboru Francję, Czechy, Włochy, Austrię oraz Słowację. Ceny są bardzo zróżnicowane: od 1349 zł do 2599 zł. W przypadku wyjazdów za granicę mamy do wyboru obozy narciarskie i snowboardowe.

 

Biuro Podróży Rainbow Tours oferuje wyjazdy rodzinne, 6 dniowe we Włoszech i Francji. Podróż samolotem lub autokarem to koszt 3190 zł od osoby, natomiast cena zmienia się z datą wyjazdu. Oferta obejmuje luty i marzec. Wyjazdy w marcu są tańsze.

Jeśli zdecydujecie się na zimowe wycieczki, niezbędny będzie oczywiście sprzęt. W sklepie Intersport kupicie profesjonalną odzież narciarską zarówno dla Pań, jak i Panów. Ubrania wykonane są z materiału stretchowego, oddychającego, idealnie dopasowanego do sylwetki.

W sklepie Lidl znajdziecie zarówno odzież narciarską, termiczną jak i kaski, gogle, rękawiczki. Decathlon oprócz dodatkowego sprzętu ma w ofercie oczywiście narty i deski snowboardowe.

Jednym słowem w wymienionych sklepach znajdziecie wszystko to, bez czego nie powinniście pojawiać się na stoku.

 

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ferie, podróże, rozrywka, Sport, turystyka, zima

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie