Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.01
2013
1209

Białe szaleństwo

Białe szaleństwo

Zimowe ferie to dla wszystkich najmłodszych czas białego szaleństwa. Po Świętach Bożego Narodzenia, ferie są kolejnym wydarzeniem, na które dzieci czekają z utęsknieniem. Dwa tygodnie laby i odpoczynku od szkoły. A dla dorosłych, po świątecznym obżarstwie, ferie mogą być doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnego tłuszczyku.

Narty, snowboard, sanki, gry i zabawy na śniegu. Patrząc za okno wydaje się, że pogoda jest gwarantowana, zatem czego chcieć więcej!

W biurach podróży znajdziemy wiele ciekawych propozycji wyjazdów, obozów oraz wczasów rodzinnych. Znajdziecie oferty ferii zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ceny też są różne, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Biuro Podróży Almatur przygotowało wyjazdy 7-dniowe m.in do Murzasichla, Białki Tatrzańskiej, Zakopanego, Wisły oraz Szczyrku. Do wyboru mamy obozy rekreacyjne, obozy rekreacyjne z zajęciami narciarskimi i snowboardowymi, ale także obozy taneczne, warsztaty artystyczne i fotograficzne czy obóz gitarowy. Ceny wahają się między 899 zł a 1099 zł.

Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne mamy do wyboru Francję, Czechy, Włochy, Austrię oraz Słowację. Ceny są bardzo zróżnicowane: od 1349 zł do 2599 zł. W przypadku wyjazdów za granicę mamy do wyboru obozy narciarskie i snowboardowe.

 

Biuro Podróży Rainbow Tours oferuje wyjazdy rodzinne, 6 dniowe we Włoszech i Francji. Podróż samolotem lub autokarem to koszt 3190 zł od osoby, natomiast cena zmienia się z datą wyjazdu. Oferta obejmuje luty i marzec. Wyjazdy w marcu są tańsze.

Jeśli zdecydujecie się na zimowe wycieczki, niezbędny będzie oczywiście sprzęt. W sklepie Intersport kupicie profesjonalną odzież narciarską zarówno dla Pań, jak i Panów. Ubrania wykonane są z materiału stretchowego, oddychającego, idealnie dopasowanego do sylwetki.

W sklepie Lidl znajdziecie zarówno odzież narciarską, termiczną jak i kaski, gogle, rękawiczki. Decathlon oprócz dodatkowego sprzętu ma w ofercie oczywiście narty i deski snowboardowe.

Jednym słowem w wymienionych sklepach znajdziecie wszystko to, bez czego nie powinniście pojawiać się na stoku.

 

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ferie, podróże, rozrywka, Sport, turystyka, zima

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie