Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.01
2013
1209

Noworoczne porządki

Noworoczne porządki

Sylwester i Nowy Rok to szczególne dni, dlatego też od dawien dawna istnieją przesądy, które są nierozerwalnie związane z tymi świętami. Do najbardziej popularnych można zaliczyć: „Idzie Nowy Rok, więc wyrzuć stare rzeczy” oraz „Pożegnaj zmartwienia”. Zazwyczaj podchodzimy do nich z przymrużeniem oka, ale czasami warto się zastosować przynajmniej do niektórych.

Jeśli zapomnieliście o tym, bądź nie zdążyliście – nic straconego! Zwłaszcza z porządkami noworocznymi, chociażby w szafie - zdecydowanie ułatwi to nam dalsze funkcjonowanie, a przede wszystkim wprowadzi ład i harmonię.

Zatem na samym wstępie należy przyznać, że skłonności do bałaganiarstwa nie możemy całkowicie zniwelować, ale możemy podać kilka wskazówek, które ułatwią utrzymanie garderoby w ryzach.

Wskazówka nr 1 Jeśli narzekasz na niewystarczającą ilość półek, świetnym rozwiązaniem tego problemu są organizery – półki wiszące.  Ich przegrody pomogą stworzyć dodatkowe miejsce na przechowywanie waszych koszulek, czy swetrów. A co więcej, po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca – same korzyści!

W tym temacie atrakcyjną ofertę przedstawia Leroy Merlin (półka wisząca za jedyne 18 zł!). Natomiast jeśli ktoś ma większe wymogi odnośnie aspektu wizualnego, półka z Ikei zdecydowanie zdaje egzamin na piątkę.

Wskazówka nr 2 Zapewne każdy z nas posiada rzeczy, których nie nosi zbyt  często, dlatego też świetnym rozwiązaniem byłoby przechowywanie ich w plastikowych, przezroczystych pojemnikach. Dzięki temu  łatwiej będzie można je odnaleźć, a na co dzień będą oddzielone od reszty ubrań. Nie zapomnijcie tylko o podpisaniu pudełek.

Warto również dodać,  iż w ofercie sklepów możecie znaleźć pudełka oraz opakowania, które odznaczają się ciekawym, oryginalnym designem.  Szeroka gama kolorów oraz wzorów pozwoli Wam na wybranie pudełka pasującego do wystroju każdego wnętrza! A o to przykład z IKEI.

Wskazówka nr 3 A teraz wielkie dobrodziejstwo dla Pań! Chyba każda kobieta przyzna, że torebek nigdy nie za wiele. Ich wygląd i kształt dodają mocy, a zawartość często ratuje życie. Niektórzy twierdzą, że jest to prawdziwe kobiece sanktuarium. Dlatego też doskonałym pomysłem na ich przechowywanie jest zawieszenie na haczykach. Dzięki temu nie ulegają deformacji, a co więcej do środka można włożyć szaliki lub apaszki. Oto przykład z Leroy Merlin.

 

Wskazówka nr 4 System wielu półek pomoże Wam również uporządkować obuwie. Ponadto można je przechowywać na specjalnych stojakach, aby w każdej chwili można było znaleźć ulubioną parę butów. Polecamy zapoznać się z ofertą sklepów IKEA.

 

                Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: dom, nowy rok, porządki, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie