Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.01
2013
1209

Noworoczne porządki

Noworoczne porządki

Sylwester i Nowy Rok to szczególne dni, dlatego też od dawien dawna istnieją przesądy, które są nierozerwalnie związane z tymi świętami. Do najbardziej popularnych można zaliczyć: „Idzie Nowy Rok, więc wyrzuć stare rzeczy” oraz „Pożegnaj zmartwienia”. Zazwyczaj podchodzimy do nich z przymrużeniem oka, ale czasami warto się zastosować przynajmniej do niektórych.

Jeśli zapomnieliście o tym, bądź nie zdążyliście – nic straconego! Zwłaszcza z porządkami noworocznymi, chociażby w szafie - zdecydowanie ułatwi to nam dalsze funkcjonowanie, a przede wszystkim wprowadzi ład i harmonię.

Zatem na samym wstępie należy przyznać, że skłonności do bałaganiarstwa nie możemy całkowicie zniwelować, ale możemy podać kilka wskazówek, które ułatwią utrzymanie garderoby w ryzach.

Wskazówka nr 1 Jeśli narzekasz na niewystarczającą ilość półek, świetnym rozwiązaniem tego problemu są organizery – półki wiszące.  Ich przegrody pomogą stworzyć dodatkowe miejsce na przechowywanie waszych koszulek, czy swetrów. A co więcej, po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca – same korzyści!

W tym temacie atrakcyjną ofertę przedstawia Leroy Merlin (półka wisząca za jedyne 18 zł!). Natomiast jeśli ktoś ma większe wymogi odnośnie aspektu wizualnego, półka z Ikei zdecydowanie zdaje egzamin na piątkę.

Wskazówka nr 2 Zapewne każdy z nas posiada rzeczy, których nie nosi zbyt  często, dlatego też świetnym rozwiązaniem byłoby przechowywanie ich w plastikowych, przezroczystych pojemnikach. Dzięki temu  łatwiej będzie można je odnaleźć, a na co dzień będą oddzielone od reszty ubrań. Nie zapomnijcie tylko o podpisaniu pudełek.

Warto również dodać,  iż w ofercie sklepów możecie znaleźć pudełka oraz opakowania, które odznaczają się ciekawym, oryginalnym designem.  Szeroka gama kolorów oraz wzorów pozwoli Wam na wybranie pudełka pasującego do wystroju każdego wnętrza! A o to przykład z IKEI.

Wskazówka nr 3 A teraz wielkie dobrodziejstwo dla Pań! Chyba każda kobieta przyzna, że torebek nigdy nie za wiele. Ich wygląd i kształt dodają mocy, a zawartość często ratuje życie. Niektórzy twierdzą, że jest to prawdziwe kobiece sanktuarium. Dlatego też doskonałym pomysłem na ich przechowywanie jest zawieszenie na haczykach. Dzięki temu nie ulegają deformacji, a co więcej do środka można włożyć szaliki lub apaszki. Oto przykład z Leroy Merlin.

 

Wskazówka nr 4 System wielu półek pomoże Wam również uporządkować obuwie. Ponadto można je przechowywać na specjalnych stojakach, aby w każdej chwili można było znaleźć ulubioną parę butów. Polecamy zapoznać się z ofertą sklepów IKEA.

 

                Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: dom, nowy rok, porządki, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie