Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.01
2013
1209

Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne

Schudnę, podszlifuję angielski, zacznę oszczędzać, nie będę się spóźniać… Kto z nas nie obiecywał sobie tego na początku roku? Składanie noworocznych obietnic to tradycja, z której zwykle niewiele wynika. Coś sobie obiecujemy, bo Nowy Rok jest znakomitą ku temu okazją.

Przyznaj się jednak, ile razy udało Ci się dotrzymać obietnic? Nie zdziwimy się, jeśli ani razu. Czy składanie noworocznych obietnic ma jakikolwiek sens. Owszem, ale tylko pod warunkiem , że naprawdę chcesz osiągnąć cel. Ze swojej strony możemy zaproponować małą pomoc w przygotowaniach do realizacji Waszych postanowień.

Schudnę

Nie znamy magicznego zaklęcia, ułatwiającego zrzucenia paru kilo, za to wiemy, gdzie i za ile możesz kupić wyposażenie do swojej małej siłowni. Biedronka wyszła naprzeciw naszym oczekiwaniom. Możemy kupić tam wszystko, czego potrzeba do wymarzonej sylwetki. Skakanka z licznikiem 14.99 zł , kołyska do ćwiczeń z matą 59 zł , stacjonarny rower magnetyczny 299 zł , zestaw do pływania 9.99 zł , składana ławka skośna 109 zł , piłka do ćwiczeń 29.99 zł, rower eliptyczny 399 zł , zegarek sportowy z pulsometrem 59 zł.

Podszlifuję angielski

Nauka języka nie musi być nudna i męcząca. Aby szybciej przyswajać nowe słówka czy zwroty najlepiej oglądać filmy anglojęzyczne ( kino domowe Media Expert 399zł ) lub czytać książki w oryginalnej wersji językowe ( tablet LPelektronik 259.99 zł ).

Nie będę się spóźniać

Może na początek warto spróbować, po prostu wstawać wcześniej. Zapewne pomocny okaże się także budzik! Zegarek z Tchibo obudzi nawet najbardziej zaspanego. Budzik na kółkach będzie dzwonić dopóki go nie złapiemy i wyłączymy. Jego cena to tylko 99.95 zł. Trochę tańsza wersja to budzik z rakietą, która startuje o godzinie zero ( 79.95zł ).

Mocna kawa każdego postawi na nogi. W E.Leclerc  możemy kupić ciśnieniowy ekspres do kawy za 319 zł oraz  młynek do kawy za  39.99 zł.

Zacznę oszczędzać

Realizacje tego postanowienia zostawiliśmy na koniec. Z pomocą serwisu Promocyjni.pl oszczędzanie stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nawet jeśli nie uda Ci się schudnąć, wyuczyć się angielskiego albo wstawać wcześniej, wciąż masz szansę na realizację ostatniego, najważniejszego planu noworocznego. Wystarczy, że przed wyjściem do sklepu przejrzysz gazetki promocyjne wydawane przez sieci handlowe, a dowiesz się, co aktualnie jest w promocji i czym warto się zainteresować.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: dom, kultura, zakupy, postanowienia, nowy rok

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie