Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.12
2012
1209

Doskonały prezent na gwiazdkę - perfumy!

Doskonały prezent na gwiazdkę - perfumy!

Często powtarzającym się prezentem świątecznym są perfumy. Jest to chyba jeden z najprzydatniejszych upominków, jaki możemy dostać od bliskich. Zdecydowanie ma na to wpływ powszechność stosowania.

Przy wyborze perfum musimy uważać na podróbki, które szczególnie w okresie świątecznym zalewają rynek. Wobec tego przygotowaliśmy kilka wskazówek, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze perfum oraz aktualne oferty promocyjne.

Ku pamięci! Oto także kilka rad, po czym poznać, że perfumy są oryginalne: - wygląd numeru identyfikacyjnego (czy jest nadrukowany, czy wyciśnięty); -  odcień flakonu i opakowania; - napisy na butelce - atomizer (metalowy czy plastikowy); - przejrzystość i kolor perfum.

Jeżeli boisz się kupować „kota w worku” przygotowaliśmy sprawdzone zestawienia na każdą kieszeń. Gdy wiesz jakie kategorie zapachowe, lubi osoba do której kierowany jest prezent, jedyną rzeczą jaka Cię ogranicza, to cena. Specjalnie dla Was dokonaliśmy podziału cenowego:

Do 100 zł Osoby dysponujące mniejszym budżetem także mają duże pole wyboru. Sklepy takie jak: Rossmann, Super-Pharm, Natura proponują atrakcyjne oferty cenowe.

                                                   

Coś dla rozrzutnych Gdy nie ogranicza Cię budżet, możesz pozwolić sobie na nieco droższy zakup renomowanej marki. Warto przejrzeć gazetki promocyjne takich sklepów, jak: Marionnaud, czy też Super-Pharm.

                                                 

Warto również wspomnieć o możliwości bezpłatnego zapakowania prezentu, dzięki czemu pozbędziemy się problemu, jakim jest nieestetyczny wygląd podarunku. Taką usługę oferuje, np. Super-Pharm, czy Marionnaud.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: perfumy, prezenty, święta, zakupy, zapachy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie