Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.12
2012
1209

Święta pod palmą

Święta pod palmą

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Święta zbliżają się wielkimi krokami. Śnieg za oknem, dekoracje świąteczne w centrach handlowych i na ulicach oraz coroczna, przedświąteczna gorączka zakupów. Wielu ludzi nie utożsamia tego czasu ze spokojem i chwilą wytchnienia, tylko stresem i ogromem pracy.

Każdego roku obiecujemy sobie, że następne święta będą inne. Marzymy o plaży, słońcu i wysokich temperaturach. Jeżeli zawierzymy obliczeniom Majów, dewizę „teraz albo nigdy” powinniśmy potraktować poważnie i zrobić to, o czym zawsze marzyliśmy.

Biura podróży tj. Neckermann, Alfa Star, Itaka znacznie obniżają ceny wycieczek w tym okresie, dzięki czemu odległy Egipt czy Hiszpania stają się bliższe i bardziej osiągalne.

Porównaliśmy ceny tygodniowej wycieczki Last Minute – All inclusive.

Egipt

Wyjazdy do Egiptu są relatywnie tanie, zimą jest tam ciepło, choć nie upalnie, można więc plażować i pływać w basenie. Morze Czerwone zachęca do nurkowania. Półwysep Synaj daje też możliwość odwiedzenia miejsc biblijnych, więc dla katolików święta są dobrym czasem, żeby tam pojechać.

Hiszpania

Ciepło, słońce i wizerunki świętych, które Andaluzyjczycy wywieszają w swoich oknach czy na balustradach balkonów – warto zobaczyć to na własne oczy.

Dla fanów dalekich podróży, warte polecenia są Filipiny. Większość Filipińczyków to katolicy, dlatego można tu spędzić Boże Narodzenie religijnie, łącząc obchody świąt z wypoczynkiem. Na Filipinach nie ozdabia się choinki, tylko palmę, a jedną z głównych dekoracji świątecznych jest lampion w kształcie gwiazdy betlejemskiej. Na taką podróż musimy przeznaczyć jednak większą sumę pieniędzy.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera! Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: podróże, święta, turystyka, urlop, wakacje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie