Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.12
2012
1209

Święta pod palmą

Święta pod palmą

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Święta zbliżają się wielkimi krokami. Śnieg za oknem, dekoracje świąteczne w centrach handlowych i na ulicach oraz coroczna, przedświąteczna gorączka zakupów. Wielu ludzi nie utożsamia tego czasu ze spokojem i chwilą wytchnienia, tylko stresem i ogromem pracy.

Każdego roku obiecujemy sobie, że następne święta będą inne. Marzymy o plaży, słońcu i wysokich temperaturach. Jeżeli zawierzymy obliczeniom Majów, dewizę „teraz albo nigdy” powinniśmy potraktować poważnie i zrobić to, o czym zawsze marzyliśmy.

Biura podróży tj. Neckermann, Alfa Star, Itaka znacznie obniżają ceny wycieczek w tym okresie, dzięki czemu odległy Egipt czy Hiszpania stają się bliższe i bardziej osiągalne.

Porównaliśmy ceny tygodniowej wycieczki Last Minute – All inclusive.

Egipt

Wyjazdy do Egiptu są relatywnie tanie, zimą jest tam ciepło, choć nie upalnie, można więc plażować i pływać w basenie. Morze Czerwone zachęca do nurkowania. Półwysep Synaj daje też możliwość odwiedzenia miejsc biblijnych, więc dla katolików święta są dobrym czasem, żeby tam pojechać.

Hiszpania

Ciepło, słońce i wizerunki świętych, które Andaluzyjczycy wywieszają w swoich oknach czy na balustradach balkonów – warto zobaczyć to na własne oczy.

Dla fanów dalekich podróży, warte polecenia są Filipiny. Większość Filipińczyków to katolicy, dlatego można tu spędzić Boże Narodzenie religijnie, łącząc obchody świąt z wypoczynkiem. Na Filipinach nie ozdabia się choinki, tylko palmę, a jedną z głównych dekoracji świątecznych jest lampion w kształcie gwiazdy betlejemskiej. Na taką podróż musimy przeznaczyć jednak większą sumę pieniędzy.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera! Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: podróże, święta, turystyka, urlop, wakacje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie