Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.12
2012
1209

Wprowadzamy świąteczny klimat!

Wprowadzamy świąteczny klimat!

Wraz z nadejściem grudnia i śniegu, coraz częściej myślimy o zbliżających się wielkimi krokami świętach Bożego Narodzenia, spotkaniach z rodziną, barszczu na wigilijnym stole i prezentach pod choinką. Do Wigilii zostały jeszcze trzy tygodnie, ale warto już wcześniej wprowadzić klimat radości i świąt do naszych domów.

Rozpoczęcie Adwentu oraz Mikołajki to dobry czas na przystrajanie mieszkań, aby poczuć już w pełni tę magiczną i niepowtarzalną atmosferę. Ozdoby choinkowe

Choinka nie musi być jedynym bożonarodzeniowym akcentem, który będzie przypominać nam o świętach, choć z pewnością jest ona głównym i najbardziej rozpoznawalnym ich symbolem. Można ją ozdobić na wiele sposobów – tradycyjnie w niezliczone, kolorowe bombki i łańcuchy, albo minimalistycznie – bombki w jednym lub dwóch kolorach, ale różniące się kształtami i rozmiarami, aby wprowadzić trochę różnorodności. Szeroką ofertę ozdób choinkowych oferuje nam prawie każda sieć handlowa: Real, Tesco Hipermarket, Carrefour, Praktiker, Bricomarche, a nawet drogerie Rossmann, które z pewnością oczarują najmłodszych pastelowymi, dosłownie słodkimi bombkami w kształcie babeczek i cukierków.

Dekoracje świąteczne – wyróżnij się!

Bombki i łańcuchy świąteczne mogą cieszyć nasze oczy nie tylko na choince, ale też na stole czy jako ozdoba drzwi. Bardzo ciekawym pomysłem jest powieszenie lampek świątecznych nad łóżkiem – można również stworzyć coś oryginalnego: z węża świetlnego LED uformować wyraz lub napis, co w fantastyczny sposób wpłynie na klimat pomieszczenia.

Nie zapominajmy też o standardowych dekoracjach stołu – zastawie świątecznej, figurkach, świecach – przecież codziennie można jadać w odświętnym otoczeniu. W Praktikerze znajdziemy barwne bombki szklane, piękne świeczniki i liczne dekoracje na stół. Nie zapominajmy też o najbardziej świątecznej roślinie – Poinsecji, zwanej również gwiazdą betlejemską. Jej piękne czerwone liście stały się już symbolem Świąt. Bożonarodzeniowe akcenty warto umieścić w całym domu – wianki z jodły na drzwiach, kompozycje z szyszek czy lampek na stoliku (na zdjęciu poniżej – piękna dekoracja z Tchibo) czy śniegowe kule w pokojach najmłodszych.

Choinki przystrojone w migoczące lampki cudownie wyglądają nie tylko w domu, ale też w ogrodzie. Przydomową przestrzeń można również ożywić figurkami – Mikołaja, reniferów, skrzatów i elfów. W oknach natomiast świetnie prezentować się będą świetlne kurtyny, które można nabyć m.in. w Bricomarche i Praktikerze.

Przy tak ogromnym wyborze, jaki prezentują sklepy, z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie. Piękne ozdoby wprowadzą nas w dobry nastrój, a każdy dzień będzie radosnym oczekiwaniem na święta Bożego Narodzenia.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: dekoracje, prezenty, święta, zakupy, grudzień

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie