Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.11
2012
1209

Dbaj o swoje włosy!

Dbaj o swoje włosy!

Nasze włosy w okresie jesienno-zimowym, tak samo jak w lecie, wymagają szczególnej pielęgnacji. Należy dbać o nie w taki sposób, by mimo mrozu i noszenia czapki były zdrowe, lśniące i świetnie się ...

Nasze włosy w okresie jesienno-zimowym, tak samo jak w lecie, wymagają szczególnej pielęgnacji. Należy dbać o nie w taki sposób, by mimo mrozu i noszenia czapki były zdrowe, lśniące i świetnie się układały.

Podstawą pielęgnacji naszych włosów jest oczywiście ich mycie. Noszenie czapki często może być powodem przetłuszczania się włosów.

Należy wybierać dobre kosmetyki nieobciążające włosów, nawilżające, takie które zapobiegają ich wysuszaniu. Jeśli włosy są mocno wysuszone odżywka to za mało. Warto sięgnąć wówczas po jedwab w płynie. Nawilży on przesuszone, rozdwojone końcówki i zregeneruje je. Włosy będą mocne, pełne połysku i blasku.

Problemem szczególnie nękającym nas w okresie jesień-zima może być łupież. Noszenie nakryć głowy oraz ciągłe zmiany temperatury może wykończyć naszą fryzurę. Osoby mające włosy z tendencją do przetłuszczania powinny zaopatrzyć się w specjalne środki kupione w aptece. Zwykłe szampony i odżywki w tym przypadku mogą być niewystarczające.

Kolejnym problemem może być elektryzowanie się włosów. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w drewniane szczotki i grzebienie z naturalnego włosia. Włosy suche, częściej ulegające elektryzowaniu, należy nawilżać, wcześniej już wspomnianym jedwabiem. Wygładzi on włosy oraz sprawi, że Wasze włosy będą delikatne i nie będą się puszyć.

Drogerie i sklepy,  jak Super-Pharm, Natura, Hebe czy Auchan i Tesco Hipermarket z okazji zbliżających się świąt proponują wiele atrakcyjnych świątecznych zestawów do pielęgnacji włosów. Ceny tych produktów są naprawdę atrakcyjne:

Włosy bez charakteru?

Jesienią i zimą włosy zdecydowanie tracą swoją kondycję. Są osłabione i pozbawione energii. Stają się matowe i łamliwe. Ważne jest, by raz na jakiś czas dać im odpocząć od środków do stylizacji, takich jak lokówki, prostownice itd. Jeśli już musicie suszyć włosy to nie róbcie tego tuż przed wyjściem z domu. Jest to zabieg bardzo niekorzystny dla Waszych głów. Niewskazane jest suszenie włosów gorącym strumieniem, następnie wystawianie ich na mróz, jak również spanie blisko kaloryfera. Wszystko to sprawia, że nasza fryzura traci swój wyraz i blask.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: kosmetyki, pielęgnacja, uroda, włosy, Zdrowie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie