Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.11
2012
1209

Świat czekolady – promocje dla łasuchów.

Świat czekolady – promocje dla łasuchów.

Pochmurna aura za oknem i długie wieczory to idealny czas, by odrzucić wszystkie diety i uzupełnić poziom cukru w naszym organizmie. Sprzyja temu przedświąteczny okres, który pewnie wielu nasuwa na myśl, czekoladowe kalendarze adwentowe.

 

Kalendarz adwentowy  jest specjalnym  kalendarzem, służącym do odliczania dni od pierwszego dnia grudnia do Wigilii Bożego Narodzenia. Pomysł pochodzi z XIX wieku, jednak w wersji czekoladowej, praktykowany jest na pewno trochę krócej.

Dla miłośników odliczanek, proponujemy małe zestawienie cen:

                                                

 

Nie samymi kalendarzami człowiek żyje...

W sklepach możemy znaleźć okazyjne ceny na różnego rodzaju czekoladowe słodkości. Promocje cieszące się największą popularnością i pozwalające na oszczędzenie sporej sumy  pieniędzy to – kup jeden produkt, a drugi otrzymasz  taniej.  Takie oferty zazwyczaj możemy spotkać w hipermarketach takich jak Real, E.Leclerc czy Carrefour. Obecnie w Real trwa oferta na czekoladę Milka Choco Jaffa 128g. Kupując dwie, druga kosztuje 50% taniej, czyli jedynie 1,64zł.

W Carrefour kupując trzy wafelki Princessa Maxi, trzeci dostajemy gratis; kupując dwie czekolady Milka 100g.  druga jest o połowę tańsza i kosztuje  1,50zł.

W E.Leclerc kupując dwa wybrane produkty, za drugi płacimy 1 grosz. Promocja obejmuje mi.in. Wafle Marco Polo oraz Wiśnie w likierze Cherrissimo. Intermarche nie pozostaje w tyle oferując zniżkę na batony: Twix, Mars i Snickers. Przy zakupie trzech batonów, czwarty dostajemy gratis. Trwa także promocja na Czekoladki Mlekoladki z Nadzieniem. Przy zakupie dwóch opakowań, trzecie dostajemy gratis.Sieć sklepów handlu hurtowego Selgros obniżyła cenę czekolady Milka 250g. i Michaszków 220g. o 10%, natomiast  Delicje Wedla możemy kupić  5% taniej. Promocje sklepów na produkty czekoladowe to prawdziwa gratka dla czekoladożerców. Korzystajmy z ofert, a o dietę zadbamy na wiosnę.

Wszystkim tym, którzy w najbliższych dniach będą poszukiwać jakichś słodkości, polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Informacje o wybranych promocjach będą dostarczane bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: czekolada, kuchnia, słodycze, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie