Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.11
2012
1209

Co na Mikołajki?

Co na Mikołajki?

W gazetach i katalogach promocyjnych pojawia się wysyp ofert związanych z zakupem różnego rodzaju prezentów. Oznacza to, że nieodwołalnie zbliża się ten okres w ciągu roku, kiedy wydajemy najwięcej pieniędzy. Już wkrótce Mikołajki, a niedługo po nich Święta Bożego Narodzenia…

Wielu z nas zaczyna się zastanawiać, czym w tym roku obdarować bliskich z okazji 6 grudnia. W noc poprzedzającą Mikołajki chowamy prezenty w butach, skarpetach lub umieszczamy je pod poduszką.

Dzięki temu następnego ranka możemy liczyć na uśmiech członków rodziny, zadowolonych z otrzymania mniejszego czy większego prezentu. Sami też zapewne oczekujemy, że dostaniemy drobny upominek.

Na początek najmłodsi

Jak wiadomo, z nadejścia Mikołajek najbardziej cieszą się dzieci. Tego dnia czekają choćby na najmniejszy drobiazg – nową zabawkę czy paczkę słodyczy. Szeroki wybór różnego rodzaju łakoci, a także małych maskotek w cenie od 12,99 zł znajdziemy w POLOmarkecie.

Radość dziecka jest rzeczą bezcenną, dlatego jeśli w portfelu mamy trochę więcej środków, warto kupić coś większego. Wszystkie większe sieci handlowe, takie jak: Real, Auchan, Lidl czy E. Leclerc przygotowały już katalogi z pomysłami na świąteczne prezenty dla najmłodszych. Znajdziemy tam wszystko: kolorowe pluszaki, układanki, klocki, książki, zabawki edukacyjne, gry i łamigłówki, a także akcesoria sportowe i muzyczne. Najbardziej racjonalne prezenty mikołajkowe to takie w granicach 30-50 zł. W tym zakresie cenowym możemy nabyć między innymi: zestaw klocków Lego (w sieci E. Leclerc dostępne od 26, 99 zł), lalkę Barbie, o której marzy większość małych dziewczynek (w Lidlu od 32, 99zł) czy zdalnie sterowany helikopter dla chłopca (w Auchanie do nabycia za 35, 89 zł).

Kolej na nieco starszych

Mikołaj odwiedza nie tylko dzieci… Także dorośli lubią być obdarowywani różnymi upominkami. Zacznijmy od prezentów uniwersalnych, czyli takich, które są praktyczne, potrzebne i dobre do wręczenia na każdą okazję. Wśród nich należy widzieć przede wszystkim zestawy kosmetyczne, których cała gama dostępna jest w Tesco już od 19, 99 zł. Zestaw spa dla pani i nowe perfumy dla pana – koszt nieduży, a obdarowani powinni być zadowoleni.

W związku ze zbliżającymi świętami płeć piękna z pewnością ucieszy się z nowych akcesoriów kuchennych. W Tesco wszystkie rodzaje garnków i pojemników możemy nabyć za pół ceny, a przy zakupie dowolnej patelni drugą otrzymujemy gratis.

Dla kobiet, które nie są typami gospodyń domowych, lepszym pomysłem na prezent mogą okazać się różnego rodzaju artykuły dekoracyjne. Ich szeroki wybór znajdziemy w Weltbildzie, w którym między innymi: zestaw ozdobnych lampek na świeczki w cenie 24, 99 zł , a także ręcznie malowane figurki, stanowiące idealne uzupełnienie świątecznych dekoracji i dostępne od 29, 99 zł.

Jak widać, Mikołajki mogą być doskonałą okazją nie tylko do sprawienia radości bliskich, lecz także do wprowadzenie do swojego domu świątecznej atmosfery. Wtedy dużo przyjemniej będzie oczekiwać się na nadejście świąt!

 

Wszystkim tym, którzy w najbliższych dniach będą poszukiwać prezentów dla bliskich, polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Informacje o wybranych promocjach będą dostarczane bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

   

Kategorie: Poradnik
Tagi: dzieci, Mikołajki, prezenty, święto, upominki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie