Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.10
2012
1209

Promocyjni.pl wschodzącą gwiazdą Internetu!

Promocyjni.pl wschodzącą gwiazdą Internetu!

Portal Promocyjni.pl został nominowany w konkursie Webstarfestival w kategorii „Nowa strona internetowa”. W konkursie przyznawane są nagrody - „Webstary” - dla najlepszych stron internetowych w 27 różnych kategoriach.

Pierwszym etapem jest głosowanie internautów, które trwa od 24.10.2012 do 20.11.2012, do godz. 16:00. Aby przybliżyć Promocyjnych do wygrania prestiżowej nagrody, możecie wysyłać SMS-y o treści WSF.W1205 na numer 7268. Koszt SMS-a to 2,46 zł.

Użytkownicy biorący udział w głosowaniu 21 listopada otrzymają SMS-a  z pytaniem konkursowym. Osoba, która najszybciej na niego odpowie, wygrywa tablet iPAD 3 64GB. Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem konkursowym na stronie organizatora http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci.

Drugim etapem jest głosowanie Akademii Internetu. Kryteria oceny strony internetowej są bardzo różnorodne. Przede wszystkim badana jest zawartość serwisu. Sprawdzana jest jego funkcjonalność i wygląd graficzny, a także przejrzystość i logiczna struktura strony. Ważnym punktem jest innowacyjność i prezentacja wizerunkowa portalu. Ostatnim etapem jest ogłoszenie wyników, które odbędzie się 12 grudnia.

Zachęcamy do głosowania na serwis Promocyjni.pl! Wszystkim naszym Użytkownikom serdecznie dziękujemy za oddanie na nas głosu. Udział w konkursie Webstarfestival jest dla nas wielkim wyróżnieniem i wyzwaniem. Zachęcamy do udziału w konkursie, razem zostańmy zwycięzcami!

Promocyjni.pl

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: konkursy, nagrody, promocje, promocyjni, głosowanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie