Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.08
2012
1209

Twoja prywatna siłownia w zasięgu ręki!

Twoja prywatna siłownia w zasięgu ręki!

Bycie zdrowym i wysportowanym jest ciągle popularnym zjawiskiem. Siłownie i sale fitness rozrastają się jak grzyby po deszczu w większości polskich miast.  Ich oferty stają się coraz bardziej atrakcyjne, a karnety poszczególnych ośrodków są w bardzo konkurencyjnych cenach. Na szczęście, niemal każdy może sobie również pozwolić na zakup sprzętu.

Kluby fitness umożliwiają zakup karnetów na „siłkę” w korzystnych cenach. A co zrobić, jeśli nie lubimy ćwiczyć w publicznych miejscach albo krępuje nas to, że ktoś nas obserwuje, gdy nie jesteśmy już pachnący i elegancko ubrani? Czasem zwyczajnie wstydzimy się publicznych klubów fitness i chcielibyśmy z przyrządów sportowych skorzystać w domu. Nic trudnego! Sklepy sportowe mają w swoim asortymencie wiele ciekawych propozycji, dzięki którym siłownię będziemy mieć we własnym domu!

 

Bieganie

Ci, którzy lubią biegać w sezonie wiosenno-letnim, już wkrótce będą musieli z tego zrezygnować, bo pogoda staje się coraz bardziej jesienna. Z drugiej strony: skoro coś lubimy i wiemy że jest to zdrowe, dlaczego mamy to porzucić? Sieć sklepów sportowych Go Sport przygotowała dla nas znakomitą ofertę z różnymi bieżniami do wyboru!

 

 

 

 

 

Rower

Moda na jazdę na rowerze wkroczyła i do naszego kraju. Jeździmy nie tylko rekreacyjnie - rower staje się dla nas środkiem transportu do szkoły albo do pracy. Jednak w jesienną pogodę ciężko jest czasem się przełamać i jechać z uśmiechem na twarzy. Dla lubiących rowery mamy ciekawą ofertę promocyjną rowerków stacjonarnych w ExiSport , przecenionych nawet o 50%!

 

Ach te brzuszki...

Żeby nasz brzuch był ładny i płaski, trzeba dołożyć wszelkich starań i uświadomić sobie, że samo się nie zrobi. Wiele osób nie lubi ćwiczyć mięśni brzucha, bo popularne "brzuszki" są męczące i niektórym mogą sprawić trudności. Warto się jednak do nich przekonać, bo późniejsze efekty są powalające! Lecz jeśli bronimy się rękami i nogami od robienia tradycyjnych brzuszków, może polubimy je, gdy zaczniemy korzystać ze specjalnego urządzenia, które w ofercie ma Aldi? Przyrząd wyposażony jest w komputer, który liczy nam czas, spalone kalorie i liczbę powtórzeń.

 

 

 

 

A może by tak biceps, triceps?

Dla pasjonatów kulturystyki trening mięśni ramion jest ważnym elementem każdego dnia, a siłownia jest ich drugim domem. A gdyby tak we własnych pieleszach stworzyć swój kącik kształtowania idealnej sylwetki? Sklepy takie jak Go Sport dają nam możliwość zaopatrzenia się w profesjonalny sprzęt: atlasy, ławeczki treningowe , stojaki do ćwiczeń czy chociażby sztangi.

 

Teraz,  gdy mamy już rozeznanie: co, gdzie i za ile, pozostaje nam tylko we własnym domu znaleźć kilka metrów wolnej przestrzeni i zagospodarować ją w jak najbardziej dogodny sposób. Nie zwlekajmy z pracą nad idealną sylwetką!

nejron / 123RF Stock Photo

Kategorie: Poradnik
Tagi: dom, Sport, zakupy, Zdrowie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie