Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.08
2012
1209

Multimedialne pomoce naukowe

Multimedialne pomoce naukowe

Wraz z rozwojem technologicznym nasze życie codzienne zmienia się w błyskawicznym tempie. Nikogo nie dziwi już, że laptop czy tablet jest równie niezbędnym elementem wyprawki szkolnej, co zeszyt i piórnik.

Dzisiaj kontynuujemy, dominujący obecnie w gazetkach promocyjnych, temat wyposażenia naszych małych geniuszy w najlepszy asortyment na rok szkolny 2012/2013. Pisaliśmy już o najatrakcyjniejszych, „tradycyjnych” wyprawkach oraz najciekawszych propozycjach biurek, a teraz czas zobaczyć jaki sprzęt elektroniczny przygotowali dla naszych pociech (i nie tylko) handlowcy.

 

Laptop to podstawa

Zdecydowanie najpopularniejszym elektronicznym sprzętem pojawiającym się w kontekście powrotu do szkoły jest laptop. Sieci handlowe prześcigają się w przygotowywaniu ekonomicznych ofert notebooków mających pomóc w prawidłowej edukacji obecnego pokolenia uczniów. Biedronka proponuje produkt firmy Acer (procesor Intel B820, 15,6-calowy ekran, 2GB pamięci RAM, dysk twardy 320GB, system operacyjny Windows 7 Home Premium) za jedyne 1299,00 zł.

 

 

Sieć E.Leclerc odpowiada ofertą notebooka marki Asus (procesor Intel Core 13-330M, 2GB RAM, dysk twardy 250GB, karta graficzna Radeon HD54710, system operacyjny Windows 7 Home Premium) w cenie 1799 zł (przecena z 2099 zł). Z kolei Tesco, w swoim katalogu szkolnym, proponuje możliwość nabycia laptopa Asus (ekran 15,6 cali, procesor Intel B815, karta graficzna Intel HD300, 2GB RAM, dysk twardy 320GB, system operacyjny Windows 7 home Premium) za 1549,99 zł oraz daje możliwość rozbicia tej sumy na 10 rat po 155 zł przy oprocentowaniu 0%.

 

Tablet również w cenie

Choć laptop okazuje się niezbędny w życiu nowoczesnego nastolatka, nie każdy ma siłę i chęć nosić go do szkoły każdego dnia. Dużo poręczniejsze, a zarazem zaspokajające większość potrzeb młodych adeptów nauk, są tablety. Ich popularność wzrasta wyjątkowo szybko. W tej dziedzinie również oferty szkolne wymienionych wcześniej sieci rywalizują o palmę pierwszeństwa.

W gazetce Biedronki znajdziemy tablet firmy Gocleaver (system operacyjny Android  4.0) w cenie 299 zł. Natomiast Tesco kusi pozycją „edukacyjny tablet Overmax” za 379 zł (ponownie istnieje możliwość rozbicia płatności na 10 rat po 37,90zł). Trzecia z omawianych sieci, E. Leclerc, proponuje tablet marki Apollo w przecenionej cenie 239 zł (poprzednia cena 349,99 zł).

Urządzenie wielofunkcyjne - pomoc w pracach domowych

Jeszcze jeden sprzęt elektroniczny jest bardzo istotny w życiu każdego ucznia. Mowa o urządzeniach wielofunkcyjnych, dzięki którym możliwe jest drukowanie i skanowanie potrzebnych materiałów do prac domowych, wypracowań czy referatów. W tej kategorii najniższą cenę oferuje E. Leclerc – urządzenie wielofunkcyjne marki HP można nabyć już za 129 zł (przecena z 229 zł).

 

 

W niewiele wyższej cenie możemy znaleźć analogiczny produkt w gazetce Tesco. Za urządzenie wielofunkcyjne Canon zapłacimy 129,99 zł (obniżka z 199,99 zł). Biedronka natomiast proponuje urządzenie wielofunkcyjne HP w cenie 159 zł.

Przedstawione powyżej produkty są częściami specjalnych ofert szkolnych omawianych sieci. Oczywiście w poszukiwaniu wysokiej klasy sprzętów elektronicznych, warto odwiedzić również strony takich sieci jak: Saturn, Media Markt, Media Expert, Komputronik czy RTV EURO AGD.

Zachęcamy również do klikania w zakładkę „Witaj Szkoło!” na stronie głównej promocyjni.pl – umożliwi to prezentację wszystkich ofert i katalogów z artykułami szkolnymi dostępnych w Twojej okolicy!

jtxie / 123RF Stock Photo

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowe technologie, szkoła, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie