Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.08
2012
1209

Witaj szkoło!

Witaj szkoło!

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. W sklepach - super i hipermarketach panuje iście szkolna moda! Niemalże w każdej sieci możemy teraz kupić szkolne artykuły po atrakcyjnych cenach.

 

Już niedługo każdy rodzic wpadnie w szał zakupów. Jak kupować z głową, nie przepłacać, a przy tym wywołać uśmiech na twarzach swoich pociech? Już dziś prezentujemy ofertę sklepów, w których niedrogo zaopatrzymy się w najpotrzebniejsze akcesoria do szkoły.

Szkoła jak z bajki

E. Leclerc kusi klientów nie tylko bogatą ofertą, ale i niskimi cenami. Uwagę najmłodszych na pewno przykują akcesoria z bajkowymi wzorami, rodem z samego Disneya! W promocji znajdziemy takie artykuły jak: piórniki, plecaki, przybory szkolne (ołówki, długopisy, kredki, farby, plastelina), zeszyty, bloki i teczki. W hipermarkecie kupimy niedrogie plecaki i tornistry ozdobione ciekawymi nadrukami.

 

W ofercie E. Leclerc znajdziemy nie tylko duży wybór artykułów szkolnych, ale także meble do wyposażenia dziecięcego pokoju. Biurko, krzesło obrotowe, regał, lampka – to niezbędny zestaw meblowy w pokoju każdego ucznia. Hipermarket oferuje również wszelkiego rodzaju pudełka, pojemniki, koszyki i kuferki, które pomieszczą wszystkie drobiazgi dziecka.

Artykuły dla najmłodszych

Tesco natomiast zamieścił w swojej ofercie promocyjnej całą gamę artykułów szkolnych. W katalogu szkolnym, po okazyjnych cenach znajdziemy: komplet zeszytów, wybór brulionów,  okładki na książki, teczki, pisaki, flamastry, przybory geometryczne, zakreślacze i wiele innych artykułów. Dla przedszkolaków, sklep oferuje książeczki edukacyjne, kolorowanki, malowanki, dyktanda oraz obrazkowe encyklopedie dla dzieci.

 

Zakupy (nie tylko) szkolne

Hipermarket Carrefour kusi „wzorowo niskimi cenami”. W ofercie sieci znajdziemy również niezbędne artykuły szkolne, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.
Do Carrefoura możemy wybrać się po zakup plecaka, a także zeszytów, których znajdziemy tutaj bardzo dużo wybór. Warto pomyśleć o takich artykułach jak:
worek na obuwie, pojemniki na drugie śniadanie, czy strój na zajęcia wychowania fizycznego, które także zakupimy w Carrefourze.

 

Nauka i zabawa

Gdy zakupimy już wszystkie potrzebne artykuły do szkoły, należy pomyśleć o najważniejszym – podręcznikach szkolnych. Już dziś Empik oferuje zakup podręczników przez internet. Dzięki opcji zakupów online, nie tylko zaoszczędzimy czas, ale też kupimy podręczniki po okazyjnej cenie.

A po szkolnym, zakupowym szale można pomyśleć jak zagospodarować dziecku czas wolny. Prostym i przyjemnym pomysłem odpoczynku od obowiązków,
będzie zakup gry komputerowej. Empik, poza bogatą ofertą książkową, proponuje również wybór gier. Na pewno rodzice, jak i dzieci, znajdą coś dla siebie.
A dla młodych entuzjastów komputera, gra będzie idealnym prezentem po męczącym dniu w szkole
.

 

     

Kategorie: Poradnik
Tagi: okazje, promocje, szkoła, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie