Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2012
1209

Wakacje z samochodem

Wakacje z samochodem

Lato w pełni a wraz z nim okres urlopowy oraz długo oczekiwane wakacyjne wyjazdy.

 

 Wraz z dużą liczbą wycieczek i podróży wszelkiej maści zwiększa się nasza mobilność, a co za tym idzie natężenie ruchu drogowego. Zanim usiądziemy za kierownicą warto zadbać o swoje auto, tak by jazda samochodem była równie bezpieczna co przyjemna.

Na szczęście sposobów na „dopieszczenie” swojego samochodu jest wiele, a sklepy i salony motoryzacyjne oferują bogaty wybór gadżetów oraz akcesoriów samochodowych.

Lśniąca karoseria

Aby bez wstydu ruszyć w trasę i zadać „szyku” na naszych nowych (wciąż budowanych) autostradach powinniśmy w pierwszej kolejności zadbać o czystość naszego samochodu. W tym zadaniu mogą pomóc poręczne myjki ciśnieniowe. Sklep Jula, w swojej specjalnej ofercie skierowanej do kierowców, oferuje taki sprzęt już od 185 zł. W katalogu Selgros znajdziemy myjkę w cenie 219 zł. Natomiast w Obi podobne urządzenie dostaniemy za 199 zł.

Wszystko dla auta

W poszukiwaniu okazji i akcesoriów samochodowych warto zajrzeć do gazetki Norauto – sklepu stricte motoryzacyjnego. Znajdziemy w niej prawie wszystko czego nasz samochód przed i w trakcie podróży może potrzebować. Od letnich opon (od 224,99 zł), oleje silnikowe (Platinum od 49,99 zł, Mobil One od 109,99 zł), poprzez felgi (promocja 4 w cenie 2!) po bagażniki (kufer dachowy – 299,99 zł, bagażnik rowerowy 39,99 zł).

Dźwięki w podróży

Oczywiście żadna podróż samochodem nie może obyć się bez muzyki. Jeśli  nie mamy jeszcze w samochodzie radioodtwarzacza, lub chcielibyśmy zainwestować w nowy model powinniśmy zainteresować się ofertą sklepów z elektroniką. W Saturnie radio samochodowe marki Pioneer kupimy za 209zł. Media Markt kusi radiem JVC
w obniżonej (z 269zł do 199zł) cenie. Doskonałej jakości sprzęt audiowizualny możemy znaleźć również w samochodowym  katalogu Sony Centre.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaopatrzyć się w odpowiednie osprzętowanie i ruszyć na wakacje ciesząc się z komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: podróże, samochód, urlop, wakacje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie