Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2012
1209

Wakacje z samochodem

Wakacje z samochodem

Lato w pełni a wraz z nim okres urlopowy oraz długo oczekiwane wakacyjne wyjazdy.

 

 Wraz z dużą liczbą wycieczek i podróży wszelkiej maści zwiększa się nasza mobilność, a co za tym idzie natężenie ruchu drogowego. Zanim usiądziemy za kierownicą warto zadbać o swoje auto, tak by jazda samochodem była równie bezpieczna co przyjemna.

Na szczęście sposobów na „dopieszczenie” swojego samochodu jest wiele, a sklepy i salony motoryzacyjne oferują bogaty wybór gadżetów oraz akcesoriów samochodowych.

Lśniąca karoseria

Aby bez wstydu ruszyć w trasę i zadać „szyku” na naszych nowych (wciąż budowanych) autostradach powinniśmy w pierwszej kolejności zadbać o czystość naszego samochodu. W tym zadaniu mogą pomóc poręczne myjki ciśnieniowe. Sklep Jula, w swojej specjalnej ofercie skierowanej do kierowców, oferuje taki sprzęt już od 185 zł. W katalogu Selgros znajdziemy myjkę w cenie 219 zł. Natomiast w Obi podobne urządzenie dostaniemy za 199 zł.

Wszystko dla auta

W poszukiwaniu okazji i akcesoriów samochodowych warto zajrzeć do gazetki Norauto – sklepu stricte motoryzacyjnego. Znajdziemy w niej prawie wszystko czego nasz samochód przed i w trakcie podróży może potrzebować. Od letnich opon (od 224,99 zł), oleje silnikowe (Platinum od 49,99 zł, Mobil One od 109,99 zł), poprzez felgi (promocja 4 w cenie 2!) po bagażniki (kufer dachowy – 299,99 zł, bagażnik rowerowy 39,99 zł).

Dźwięki w podróży

Oczywiście żadna podróż samochodem nie może obyć się bez muzyki. Jeśli  nie mamy jeszcze w samochodzie radioodtwarzacza, lub chcielibyśmy zainwestować w nowy model powinniśmy zainteresować się ofertą sklepów z elektroniką. W Saturnie radio samochodowe marki Pioneer kupimy za 209zł. Media Markt kusi radiem JVC
w obniżonej (z 269zł do 199zł) cenie. Doskonałej jakości sprzęt audiowizualny możemy znaleźć również w samochodowym  katalogu Sony Centre.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaopatrzyć się w odpowiednie osprzętowanie i ruszyć na wakacje ciesząc się z komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: podróże, samochód, urlop, wakacje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie