Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.07
2012
1209

Letnie czasoumilacze

Letnie czasoumilacze

Nadeszło lato, a wraz z nim podróże – godziny spędzone w samochodzie, pociągu czy samolocie. Cóż może być lepszą rozrywką niż porządna książka albo film na przenośnym odtwarzaczu? Wyszukaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji na te „niezbędniki turysty”.

Tradycyjna książka nie wymaga baterii, prądu, klawiatury, a jedynie odrobiny światła i czasem poślinienia palca. Dlatego zacznijmy od niej.

Książka tańsza od burgera

Najlepszą promocję wakacyjną przygotował sklep Weltbild. Proponuje zagorzałym czytelnikom kilkadziesiąt tytułów za jedyne 9,99 zł. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że przy zakupie 5 książek za tę kwotę, szóstą dostaniemy za złotówkę. Do wyboru mamy kryminały, romanse, sensację, thrillery. Każdy znajdzie lekturę dla siebie!

 

 

Empik nie jest aż tak tani, ale również kusi rabatami. Na kryminały – 30%, na podręczniki – 20%. Warto zajrzeć do jego oferty również ze względu na interesujące promocje na gry komputerowe (do 50%!) oraz filmy DVD. Możemy nabyć przebojową grę Farcry lub Assassins Creed już za 29,90 zł! Przy nich (i dobrej baterii laptopa) podróż minie błyskawicznie.

 

Nie tylko księgarnie

Pamiętajmy też, że nie tylko księgarnie oferują nam dostęp do filmów i książek. Duża oferta ciekawych tytułów dostępna jest w sieciach Media Markt, Saturn czy Media Expert. Dostaniemy tam głównie literaturę mniej ambitną, ale idealną na letnie wojaże – Tess Gerritsen, Anne Rice, Graham Masterton – na dodatek w cenie niższej niż w standardowych księgarniach. W dobrej cenie, już od 39,90 zł, możemy kupić ciekawe filmy na blue-rayu, na przykład „Batmana”. DVD to wydatek rzędu 15 zł.

W książkowe wojaże włączyła się już jakiś czas temu Biedronka. Od 9,90 zł do 24,90 zł dostaniemy zarówno powieści obyczajowe, jak i przewodniki turystyczne. Jedyne zastrzeżenie to fakt, że są to zwykle wydania kieszonkowe i w miękkich okładkach. Podobnie swoją kulturalną ofertę rozszerzają Carrefour i Tesco. Co jakiś czas pojawiają się w nich promocje ”taniej książki”, dostępnej już od 5 zł, oraz filmów DVD i gier komputerowych – często od 6-10 zł. Oczywiście są to starsze tytułu – co w żaden sposób nie umniejsza ich wartości. Warto przed podróżą zajrzeć do tych sklepów!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: książki, podróże, wakacje, wypoczynek

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie