Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.06
2012
1209

Nie czekaj! Bądź piękna od dziś!

Nie czekaj! Bądź piękna od dziś!

Po brzydkiej, szarej i chłodnej zimie nastało lato. Czas na odkopanie z szafy naszych letnich, kolorowych ubrań oraz na zakup nowych.

Wysokie temperatury, słońce, zieleń nastraja nas pozytywnie i entuzjastycznie do życia. Oprócz garderoby musimy zaopatrzyć się również w odpowiednie kosmetyki! W związku z wysokimi temperaturami należy zadbać o naszą cerę, która jest narażona na promienie słoneczne. Schlecker posiada w swoim asortymencie kremy z w atrakcyjnych cenach: 29,90 zł Nivea, 14.90 zł AA czy 13,90 zł Perfecta.

 

Podstawa: podkład!

Do kompletu z piękną, zdrową  cerą brakuje nam teraz idealnego makijażu. Z pewnością, by nasz make up był trwalszy i by wytrzymał wysokie temperatury, potrzebujemy odpowiedniej bazy, korektora oraz podkładu. Sklepy mają ich duży wybór, począwszy od odpowiednich kolorów po konsystencję.  Drogeria Natura oferuje nam świetny podkład ASTOR w cenie 39,99 zł,  Hebe podkład Bell ma już za 16,29 zł, a luksusowy Revelon za 43,99 zł. Lidl natomiast proponuje nam podkłady w niższych cenach bo już od 9,90 zł.

Oczy są zwierciadłem duszy?

Gdy podkład został już nałożony na naszą buzię, należałoby ładnie umalować oczy. Lato wiąże się z ciepłem i kolorami, w związku z tym musimy zaopatrzyć naszą kosmetyczkę w różnorodne cienie.  Drogerie Hebe na swej półce posiadają ogromną paletę barw do powiek, a ceny zaczynają się już od 19.90 zł Astor, 16.99 zł Bell, Essence Quattro za 12,90 zł zaś cienie Deborath Ombretto Trio kupimy za 46.99 zł.  W niższych cenach cienie znajdziemy w Lidlu, bo tam dostępne są w cenach już od 8,99 zł. Oprócz cieni powinnyśmy posiadać również kredki do oczu, by te stały się bardziej wyraziste. W Drogerii Natura kredkę firmy L’Oreal kupimy za 23,99 zł, a Catrice za 11,99 zł.

 

 

Smakowite usta

Usta- musza wyglądać smakowicie! Błyszczyki i pomadki są niezbędne by nasz make up był kompletny. Każda z nas powinna mieć kilka: począwszy od bezbarwnego po te najbardziej zwariowane kolory. Marionnaud dostarcza nam błyszczyki Make Up Factory za 54 zł, The Balm 45 zł oraz za 49 zł. W Tesco błyszczyki Rimmel kupimy za 16,76 zł a w Jasmin Glam Shine kupimy za 22,95 zł.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kosmetyki, uroda, zakupy, Zdrowie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie