Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.06
2012
1209

Sportowa odskocznia

Sportowa odskocznia

Po sobotniej porażce polskiej kadry na Euro cała Polska pogrążyła się w chwilowym smutku i apatii. W ramach terapii uspokajająco-uśmierzającej warto zarzucić biadolenie przed telewizorem, zerwać się z wygniecionego fotela i popracować nad własną kondycją fizyczną.

 

Najlepszym lekarstwem nawet na największą traumę, jest wysiłek fizyczny i ruch na świeżym powietrzu. Z przyczyn oczywistych najbezpieczniej na kilka tygodni odwiesić „korki” na kołku i spróbować swoich sił w innych sportowych dyscyplinach – możliwości mamy naprawdę sporo.

Bieganie

Niezwykle efektywnym, a jednocześnie pozwalającym zapomnieć o całym świecie sportem jest bieganie. Potrzebujemy jedynie dobrych butów, krótkich spodenek oraz t-shirtu i od razu możemy ruszać w trasę. Intersport i Go Sport przygotowały specjalne katalogi-poradniki dla wszystkich entuzjastów tego typu wysiłku.

Kolarstwo

Jeśli nasza kondycja nie jest za dobra, a mamy ochotę na zaliczenie odrobinę „dłuższej” trasy, rozwiązaniem lepszym od biegania może okazać się kolarstwo.  Sklep Ski Team zadbał, aby w  jego aktualnym katalogu każdy mógł znaleźć wymarzony rower dla siebie. Odpowiednich akcesoriów i sprzętu możemy również szukać w ofertach Exisportu a nawet Praktikera.

Letnie szaleństwo

Oczywiście nie musimy od razu rzucać się na głęboką wodę i z miejsca stawać się „wyczynowcami”. Sport to przede wszystkim wspaniała zabawa, relaks i fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie zapomnieli o powyższym prawidle marketingowcy Decathlonu. W ich katalogu znajdziemy bogatą gamę sportowych propozycji: sprzęt do pływania, łyżworolki, deskorolki, trampoliny, zestawy akcesoriów niezbędnych do gry w koszykówkę czy siatkówkę oraz wiele innych pomysłów na aktywne spędzanie czasu. W odpowiednią odzież do naszych fizycznych zmagań bez problemu ubierzemy się w sklepie 50 style.

Niezależnie wyboru dyscypliny sportowej,  ruch i aktywność fizyczna z pewnością poprawią naszą kondycję i samopoczucie oraz pomogą zatrzeć wspomnienia o pewnych smutnych wydarzeniach sprzed kilku dni…

Kategorie: Poradnik
Tagi: Sport, uroda, Zdrowie, kondycja

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie