Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.06
2012
1209

Sportowa odskocznia

Sportowa odskocznia

Po sobotniej porażce polskiej kadry na Euro cała Polska pogrążyła się w chwilowym smutku i apatii. W ramach terapii uspokajająco-uśmierzającej warto zarzucić biadolenie przed telewizorem, zerwać się z wygniecionego fotela i popracować nad własną kondycją fizyczną.

 

Najlepszym lekarstwem nawet na największą traumę, jest wysiłek fizyczny i ruch na świeżym powietrzu. Z przyczyn oczywistych najbezpieczniej na kilka tygodni odwiesić „korki” na kołku i spróbować swoich sił w innych sportowych dyscyplinach – możliwości mamy naprawdę sporo.

Bieganie

Niezwykle efektywnym, a jednocześnie pozwalającym zapomnieć o całym świecie sportem jest bieganie. Potrzebujemy jedynie dobrych butów, krótkich spodenek oraz t-shirtu i od razu możemy ruszać w trasę. Intersport i Go Sport przygotowały specjalne katalogi-poradniki dla wszystkich entuzjastów tego typu wysiłku.

Kolarstwo

Jeśli nasza kondycja nie jest za dobra, a mamy ochotę na zaliczenie odrobinę „dłuższej” trasy, rozwiązaniem lepszym od biegania może okazać się kolarstwo.  Sklep Ski Team zadbał, aby w  jego aktualnym katalogu każdy mógł znaleźć wymarzony rower dla siebie. Odpowiednich akcesoriów i sprzętu możemy również szukać w ofertach Exisportu a nawet Praktikera.

Letnie szaleństwo

Oczywiście nie musimy od razu rzucać się na głęboką wodę i z miejsca stawać się „wyczynowcami”. Sport to przede wszystkim wspaniała zabawa, relaks i fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie zapomnieli o powyższym prawidle marketingowcy Decathlonu. W ich katalogu znajdziemy bogatą gamę sportowych propozycji: sprzęt do pływania, łyżworolki, deskorolki, trampoliny, zestawy akcesoriów niezbędnych do gry w koszykówkę czy siatkówkę oraz wiele innych pomysłów na aktywne spędzanie czasu. W odpowiednią odzież do naszych fizycznych zmagań bez problemu ubierzemy się w sklepie 50 style.

Niezależnie wyboru dyscypliny sportowej,  ruch i aktywność fizyczna z pewnością poprawią naszą kondycję i samopoczucie oraz pomogą zatrzeć wspomnienia o pewnych smutnych wydarzeniach sprzed kilku dni…

Kategorie: Poradnik
Tagi: Sport, uroda, Zdrowie, kondycja

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie