Gazetki Black Red White

( 3.67 )
liczba ocen: 799

Gazetki promocyjne Black Red White

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Black Red White - Black Red White - szaleństwo niskich cen - ważna do 11-06-2022
Gazetka Black Red White - Black Red White - szaleństwo niskich cenGazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Black Red White - Black Red White - kuchnie do -40% taniej - ważna do 11-06-2022
Gazetka Black Red White - Black Red White - kuchnie do -40% taniejGazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Black Red White - Black Red White - setki lamp i dodatków do 50% taniej - ważna do 25-05-2022
Gazetka Black Red White - Black Red White - setki lamp i dodatków do 50% taniejGazetka wygasła 25-05-2022
Gazetka promocyjna Black Red White - Black Red White - sprawdź promocje na meble wypoczynkowe - ważna do 02-05-2022
Gazetka Black Red White - Black Red White - sprawdź promocje na meble wypoczynkoweGazetka wygasła 02-05-2022
Gazetka promocyjna Black Red White - Black Red White - meble kuchenne do -50% taniej - ważna do 02-05-2022
Gazetka Black Red White - Black Red White - meble kuchenne do -50% taniejGazetka wygasła 02-05-2022
Gazetka promocyjna Black Red White - Black Red White - Wielkanoc w dobrym stylu - ważna do 13-04-2022
Gazetka Black Red White - Black Red White - Wielkanoc w dobrym styluGazetka wygasła 13-04-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Black Red White w różnych miastach

Zobacz Sklepy Black Red White w całej Polsce »

Więcej o Black Red White

Black Red White - meble dla każdego domu

Black Red White z 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży jest największą polską grupą meblarską, producentem i dystrybutorem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Cała Grupa Kapitałowa składa się z Black Red White i 21 spółek zależnych, w tym 11 zagranicznych podmiotów z Ukrainy, Białorusi, Węgier, Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Produkcja na rzecz Black Red White odbywa się w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą.

Sprzedaż detaliczną firma realizuje poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji w salonach własnych, jak również za pośrednictwem setek partnerów handlowych.

W Polsce produkty Black Red White dostępne są w 75 salonach firmowych, 365 salonach partnerskich oraz około 400 multibrandowych punktach handlowych. Firma posiada także liczne salony za granicą, głównie na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech. Ponad 32% sprzedaży lokowana jest właśnie za granicą, a produkty Black Red White dostępne są w ponad 30 krajach na świecie.

Jednym z głównych priorytetów firmy jest dbanie o środowisko i racjonalne wykorzystanie surowców naturalnych. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwiło firmie produkcję wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Te starania zostały docenione i wyróżnione przyznaniem głównej spółce produkcyjnej Grupy Black Red White - BRW Sp. z o.o. - certyfikatu PN ISO 14001:2005, który potwierdza wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania środowiskiem w zakresie “Projektowania, produkcji i sprzedaży mebli i frontów meblowych”. Oznacza to, że firma nie tylko stosuje się do obowiązujących norm prawnych, ale również doskonali procesy produkcyjne, aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Black Red White oferuje szeroki wachlarz mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Wśród produktów firmy znajdziemy wyposażenie do wszystkich domowych pomieszczeń od kuchni, przez salon, sypialnię, a kończąc na przedpokoju. Oferta obejmuje meble wykonane z różnych materiałów w wielu formach i wzorach. Wyróżnia je nowoczesny design i wysokie standardy wykonania gwarantujące satysfakcję klienta i długie użytkowanie produktów.

Poza meblami w salonach Black Red White znajdziemy szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz oraz akcesoriów dekoracyjnych, dzięki którym nadamy swojemu domowi wyjątkowego charakteru.

 

Najlepsze oferty tylko w Black Red White!

Black Red White, to nie tylko najwyższa jakość, to również doskonałe ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Black Red White co kwartał wydaje specjalną gazetkę. Gazetka promocyjna Black Red White w postaci obszernego katalogu stanowi doskonałe źródło wiedzy o aktualnym asortymencie sklepów, a także o bieżących promocjach. Dzięki niej, bez wychodzenia z domu dowiesz się, które produkty zostały przecenione i wybierzesz to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i portfelowi. Dla Twojej wygody gazetka promocyjna Black Red White jest zawsze dostępna w firmowych salonach, jak i w postaci elektronicznej, na stronie internetowej.