Gazetki Biedronka

( 3.69 )
liczba ocen: 4283

Gazetki promocyjne Biedronka

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Biedronka - W tym tygodniu  - ważna do 16-10-2019
Gazetka Biedronka - W tym tygodniu Gazetka wygasła 16-10-2019
Gazetka promocyjna Biedronka - W tym tygodniu - ważna do 12-10-2019
Gazetka Biedronka - W tym tygodniuGazetka wygasła 12-10-2019
Gazetka promocyjna Biedronka - Podaj dalej - ważna do 09-10-2019
Gazetka Biedronka - Podaj dalejGazetka wygasła 09-10-2019
Gazetka promocyjna Biedronka - W tym tygodniu - ważna do 09-10-2019
Gazetka Biedronka - W tym tygodniuGazetka wygasła 09-10-2019
Gazetka promocyjna Biedronka - W tym tygodniu - ważna do 05-10-2019
Gazetka Biedronka - W tym tygodniuGazetka wygasła 05-10-2019
Gazetka promocyjna Biedronka - Stylowa jesień - ważna do 12-10-2019
Gazetka Biedronka - Stylowa jesieńGazetka wygasła 12-10-2019

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Biedronka w różnych miastach

Zobacz Sklepy Biedronka w całej Polsce »

Więcej o Biedronka

Biedronka - lider wśród sklepów działających w branży FMCG

 

Właścicielem jednej z największych sieci sklepów detalicznych w Polsce jest Jeronimo Martins, posiadająca około trzech tysięcy sklepów  sieci Biedronka. Sieć ta obecna jest już ponad 20 lat na polskim rynku, oferując szeroki asortyment z branży szybko zbywalnych dóbr. Firma zyskała ogromną popularność dzięki strategii opierającej się na starannie dobranych produktach najwyższej jakości, oferowanych w niskich cenach. Sieć dokłada codziennie wszelkich starań nawiązując nowe, lepsze kontrakty z wieloma partnerami handlowymi w celu podwyższenia jakości asortymentu.

W sieci Biedronka od pewnego czasu można zaobserwować obecność znaków zgodności na produktach przemysłowych, które świadczą o wysokiej funkcjonalności, wytrzymałości i poręczności. Jako lider w swojej kategorii chce pokazać mocne strony, jakimi są wysoka jakość obsługi oraz wspieranie lokalnych rynków, co mogą zagwarantować liczne certyfikaty i nagrody. Dodatkowo sieć kładzie ogromny nacisk na jakość produktów poprzez wieloelementową kontrolę, na którą składają się testy laboratoryjne i konsumenckie, okresowe badania czy monitoring dostawcy.

Sieć Biedronka to sklepy stacjonarne detaliczne, jednak w dobie Internetu ważną i znaczącą rolę odgrywa strona internetowa firmy. Dzięki takiej formie promocji każdy klient ma łatwy i szybki dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych czy organizowanych konkursów. Coś, co wyróżnia Biedronkę na tle innych sklepów to organizacja akcji tematycznych zawierających produkty, których dostępność jest ograniczona czasowo. Dzięki takim akcjom sklepy powiększają gamę oferowanych produktów jednocześnie kusząc atrakcyjnymi cenami.

Ciekawy program lojalnościowy oraz gazetki promocyjne w sklepach Biedronka - możliwość dużych oszczędności

Sklepy sieci Biedronka słyną z dobrej ceny w stosunku do jakości swoich produktów, jednak mimo wszystko istnieje możliwość zyskania jeszcze większych oszczędności, korzystając z programu Moja Biedronka. Co tydzień sklepy wyznaczają produkty dostępne w niższych cenach tylko dla członków programu. Co więcej, z każdym tygodniem sklepy Biedronka zaskakują swoich klientów promocyjnymi ofertami produktów w gazetkach papierowych oraz gazetkach on-line. Dzięki takiej formie, nie wychodząc z domu istnieje łatwy dostęp do oferty promocyjnej.  Bardzo często zdarza się, że gazetki promocyjne mają za zadanie wspierać aktualnie panujące lub przyszłe akcje tematyczne, co skutkuje obecnością większej ilości materiałów przypadających na jeden tydzień.

Sieć sklepów Biedronka podąża za trendami panującymi w kuchni, oferując produkty z całego świata. Aby ułatwić przygotowanie zagranicznych dań, wraz z akcją kulinarną dostępne są darmowe materiały w formie papierowych gazetek Biedronki zawierających ciekawe porady i przepisy z użyciem dostępnych produktów. Dzięki takim działaniom każdy może stworzyć pyszne, zagraniczne dania w domowych warunkach. Dodatkowo, strona internetowa została wzbogacona o zakładkę obejmującą przepisy z wykorzystaniem produktów Biedronki ułatwiając codzienne zmagania w kuchni.