Gazetki Bartek

( 3.89 )
liczba ocen: 221

Brak aktualnych gazetek Bartek.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Bartek - Wiosna-lato 2014 - ważna do 02-10-2014
Gazetka Bartek - Wiosna-lato 2014Gazetka wygasła 02-10-2014

Więcej o Bartek

Buty Bartek - zdrowie i komfort dla Twoich dzieci

Bartek jest największym w kraju producentem obuwia dziecięcego i jedyną tak liczną obuwniczą siecią handlową w Europie. Historia firmy zaczyna się w roku 1991, kiedy rodzina Bartnickich, od pokoleń związana z przemysłem obuwniczym, postanowiła zainwestować w zakup i modernizację maszyn do produkcji obuwia. Zamiarem było odsprzedanie ich z zyskiem, jednak kryzys ekonomiczny spowodował, że zabrakło na to chętnych. Paweł Bartnicki dostrzegł potencjał w niewykorzystanych maszynach i postanowił założyć firmę produkującą obuwie. Początkowo profil firmy skupił się na produkcji butów damskich i tekstylnych. W tym czasie produkcja sięgała 80 tysięcy par rocznie, a w firmie pracowało zaledwie 25 osób.

Dopiero kiedy Pawłowi Bartnickiemu urodził się syn, zauważył on, że na polskim rynku występuje duży problem z dostaniem wysokiej jakości butów dla dzieci. Przeprowadzone badania rynku potwierdziły, że jest to spora nisza, którą można wykorzystać. Zmiana profilu firmy na produkcję obuwia dziecięcego wiązała się również ze zmianą nazwy - tak powstał Bartek. Kiedy w 1994 roku firma się rozrosła, znacznie zwiększono zatrudnienie przekształcając zakład rzemieślniczy w zakład produkcyjny z prawdziwego zdarzenia. Odnowiono park maszynowy i rozbudowano halę produkcyjną. Obecnie firma zatrudnia prawie 800 osób, a roczna produkcja wynosi około 800 tysięcy par butów, z czego aż 40% przeznaczone jest na eksport.

Bartek jest właścicielem 40 sklepów firmowych na terenie całej Polski iwspółpracuje z 200 multibrandowymi sklepami w kraju i ponad 250 placówkami za granicą. Poza sklepami stacjonarnymi produkty można kupić w firmowym sklepie internetowym.

Co roku firma Bartek przygotowuje około 300 nowych wzorów obuwia dziecięcego w różnych wariantach kolorystycznych. Projekty opracowywane są przy współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, tak, by zagwarantować najwyższą jakość. Bartek blisko współpracuje z antropologami i ortopedami z Instytutu Przemysłu Skórzanego, aby zapewnić komfort i zdrowy rozwój dziecięcych stóp.

Firma produkuje obuwie dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat, w czterech kategoriach wielkościowych: niemowlęcej (numeracja od 17 do 21), poniemowlęcej (nr. 19-26), przedszkolnej (nr. 26-32) oraz szkolnej (33-40). Asortyment obejmuje obuwie chłopięce i dziewczęce na każdą porę roku i okazję. Znajdziemy tutaj zarówno buty na co dzień, obuwie sportowe, jak i eleganckie buciki na specjalne uroczystości.

 

Kupuj z głową dzięki gazetce promocyjnej Bartek

W sklepach Bartek regularnie organizowane są promocje na wybrane produkty. Szansy na kupno wysokiej klasy obuwia w korzystnych cenach nie warto przegapić. Dlatego najlepiej na bieżąco zapoznawać się z okazjami i przecenami. Umożliwia to wydawana przez sklepy Bartek gazetka promocyjna, w której bez trudu znajdziesz informacje o wszystkich obniżkach cen i nowościach w asortymencie sklepu. Gazetka Bartek dostępna jest w wersji elektronicznej, dzięki czemu zapoznasz się z ofertą i zaplanujesz zakupy bez wychodzenia z domu.