Gazetki Avita

( 4.05 )
liczba ocen: 91

Brak aktualnych gazetek Avita.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Markety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Avita - Poznaj przyjemność kupowania - Avita  - ważna do 26-09-2020
Gazetka Avita - Poznaj przyjemność kupowania - Avita Gazetka wygasła 26-09-2020
Gazetka promocyjna Avita - Nowe promocje w sklepie Avita! - ważna do 30-08-2020
Gazetka Avita - Nowe promocje w sklepie Avita!Gazetka wygasła 30-08-2020
Gazetka promocyjna Avita - Promocja w sklepach Avita - ważna do 25-07-2020
Gazetka Avita - Promocja w sklepach AvitaGazetka wygasła 25-07-2020
Gazetka promocyjna Avita - Oferta handlowa Avita - ważna do 27-06-2020
Gazetka Avita - Oferta handlowa AvitaGazetka wygasła 27-06-2020
Gazetka promocyjna Avita - Oferta handlowa Avita - ważna do 23-05-2020
Gazetka Avita - Oferta handlowa AvitaGazetka wygasła 23-05-2020
Gazetka promocyjna Avita - Promocje w sklepach Avita - ważna do 11-04-2020
Gazetka Avita - Promocje w sklepach AvitaGazetka wygasła 11-04-2020

Więcej o Avita

Avita - udane zakupu każdego dnia

Sieć handlowa Nasze Sklepy Avita została założona na przełomie 1995 i 96 roku wyłącznie na bazie polskiego kapitału. Pierwsze lata działalności, to przede wszystkim dynamiczny rozwój sieci własnych placówek handlowych na terenie południowej Polski.

W 2005 roku założono spółkę Nasze Sklepy Avita mającą na celu stworzenie nowatorskiego modelu współpracy jednostek detalicznego handlu w całym kraju. Przygotowano specjalny system partnerski, który wspiera polski handel tradycyjny.

Wypracowany model działania wraz z unikalnym, zintegrowanym systemem informatycznym pozwala każdemu uczestnikowi sieci wypracować konkurencyjną, silną pozycję rynkową, zachowując przy tym niezależność gospodarczą. Dla podmiotów zrzeszonych w sieci system ten jest udostępniany całkowicie za darmo, a wymierne korzyści finansowe z jego stosowania pojawiają się już w początkowej fazie integracji i znacznie podnoszą rentowność sklepów.

Uczestnicy sieci mają również możliwość wpływania na jej funkcjonowanie przez udział w powołanej przez zarząd Radzie Programowej. Zadaniem Rady Programowej jest wyszukiwanie najlepszych rozwiązań, wyznaczanie celów z uwzględnieniem zmieniających się trendów rynkowych oraz analiza przyjętych działań.

Liczne korzyści wynikające z przyłączenia się do sieci Nasze Sklepy Avita sprawiły, że obecnie funkcjonuje około 100 sklepów pod tym szyldem i liczba ta stale rośnie.

Sklepy Avita oferują starannie wyselekcjonowane produkty spożywcze najwyższej jakości. W asortymencie znajdują się świeże owoce i warzywa z polskich i zagranicznych upraw, często w niezwykle atrakcyjnych cenach. Poza sprzedażą tradycyjnego pieczywa dostarczanego każdego dnia prosto z piekarni, niektóre sklepy Avita prowadzą również sprzedaż własnych wypieków robionych na miejscu. Ciepłe, robione na oczach klientów bułki, bagietki i ciastka stanowią niewątpliwy atut tych sklepów.

Nasze Sklepy Avita to również świeże, wysokiej klasy mięso i wędliny. Hitem wśród klientów są jednak dostarczane raz w tygodniu gorące wędliny i kiełbasy, które usatysfakcjonują najbardziej wymagające podniebienia.

Nasze Sklepy Avita prowadzą również program lojalnościowy dla swoich klientów. Polega ona na zbieraniu punktów za zakupy, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody. W zależności od ilości posiadanych punktów klient może sam wybrać sobie nagrodę - od szklanki do latte, czy plastikowych pojemników tupperware, przez deskę do krojenia, patelnię, aż do zestawu garnków, czy elektronicznej wagi kuchennej.

Pyszne produkty w niskich cenach w gazetce promocyjnej

Klienci sieci nie muszą się obawiać wysokich cen. Na terenie każdego sklepu dostępna jest wydawana przez Nasze Sklepy Avita gazetka promocyjna zawiera liczne, korzystne promocje na wybrane produkty. Chcesz kupować swoje ulubione jedzenie w najkorzystniejszych cenach? Koniecznie zapoznaj się z gazetką promocyjną Avita dostępną we wszystkich sklepach sieci oraz w Internecie.