Gazetki Avita

( 4.06 )
liczba ocen: 94

Gazetki promocyjne Avita

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Avita - Wiosenny obiad z Avitą  - ważna do 11-06-2022
Gazetka Avita - Wiosenny obiad z Avitą Gazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Avita - Oferta handlowa Avita - ważna do 28-05-2022
Gazetka Avita - Oferta handlowa AvitaGazetka wygasła 28-05-2022
Gazetka promocyjna Avita - Wiosna w Avita! - ważna do 14-05-2022
Gazetka Avita - Wiosna w Avita!Gazetka wygasła 14-05-2022
Gazetka promocyjna Avita - Smacznie i zdrowo z Avitą - ważna do 30-04-2022
Gazetka Avita - Smacznie i zdrowo z AvitąGazetka wygasła 30-04-2022
Gazetka promocyjna Avita - Na świąteczny stół Avita - ważna do 16-04-2022
Gazetka Avita - Na świąteczny stół AvitaGazetka wygasła 16-04-2022
Gazetka promocyjna Avita - Wiosennie w Avita - ważna do 26-03-2022
Gazetka Avita - Wiosennie w AvitaGazetka wygasła 26-03-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Avita

Avita - udane zakupu każdego dnia

Sieć handlowa Nasze Sklepy Avita została założona na przełomie 1995 i 96 roku wyłącznie na bazie polskiego kapitału. Pierwsze lata działalności, to przede wszystkim dynamiczny rozwój sieci własnych placówek handlowych na terenie południowej Polski.

W 2005 roku założono spółkę Nasze Sklepy Avita mającą na celu stworzenie nowatorskiego modelu współpracy jednostek detalicznego handlu w całym kraju. Przygotowano specjalny system partnerski, który wspiera polski handel tradycyjny.

Wypracowany model działania wraz z unikalnym, zintegrowanym systemem informatycznym pozwala każdemu uczestnikowi sieci wypracować konkurencyjną, silną pozycję rynkową, zachowując przy tym niezależność gospodarczą. Dla podmiotów zrzeszonych w sieci system ten jest udostępniany całkowicie za darmo, a wymierne korzyści finansowe z jego stosowania pojawiają się już w początkowej fazie integracji i znacznie podnoszą rentowność sklepów.

Uczestnicy sieci mają również możliwość wpływania na jej funkcjonowanie przez udział w powołanej przez zarząd Radzie Programowej. Zadaniem Rady Programowej jest wyszukiwanie najlepszych rozwiązań, wyznaczanie celów z uwzględnieniem zmieniających się trendów rynkowych oraz analiza przyjętych działań.

Liczne korzyści wynikające z przyłączenia się do sieci Nasze Sklepy Avita sprawiły, że obecnie funkcjonuje około 100 sklepów pod tym szyldem i liczba ta stale rośnie.

Sklepy Avita oferują starannie wyselekcjonowane produkty spożywcze najwyższej jakości. W asortymencie znajdują się świeże owoce i warzywa z polskich i zagranicznych upraw, często w niezwykle atrakcyjnych cenach. Poza sprzedażą tradycyjnego pieczywa dostarczanego każdego dnia prosto z piekarni, niektóre sklepy Avita prowadzą również sprzedaż własnych wypieków robionych na miejscu. Ciepłe, robione na oczach klientów bułki, bagietki i ciastka stanowią niewątpliwy atut tych sklepów.

Nasze Sklepy Avita to również świeże, wysokiej klasy mięso i wędliny. Hitem wśród klientów są jednak dostarczane raz w tygodniu gorące wędliny i kiełbasy, które usatysfakcjonują najbardziej wymagające podniebienia.

Nasze Sklepy Avita prowadzą również program lojalnościowy dla swoich klientów. Polega ona na zbieraniu punktów za zakupy, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody. W zależności od ilości posiadanych punktów klient może sam wybrać sobie nagrodę - od szklanki do latte, czy plastikowych pojemników tupperware, przez deskę do krojenia, patelnię, aż do zestawu garnków, czy elektronicznej wagi kuchennej.

Pyszne produkty w niskich cenach w gazetce promocyjnej

Klienci sieci nie muszą się obawiać wysokich cen. Na terenie każdego sklepu dostępna jest wydawana przez Nasze Sklepy Avita gazetka promocyjna zawiera liczne, korzystne promocje na wybrane produkty. Chcesz kupować swoje ulubione jedzenie w najkorzystniejszych cenach? Koniecznie zapoznaj się z gazetką promocyjną Avita dostępną we wszystkich sklepach sieci oraz w Internecie.