Gazetki Auchan Hipermarket

( 3.72 )
liczba ocen: 801

Brak aktualnych gazetek Auchan Hipermarket.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Markety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Auchan Hipermarket - Piwa 50% taniej w Auchan - ważna do 28-06-2020
Gazetka Auchan Hipermarket - Piwa 50% taniej w AuchanGazetka wygasła 28-06-2020
Gazetka promocyjna Auchan Hipermarket - Promocje w Auchan Hipermarket - ważna do 01-07-2020
Gazetka Auchan Hipermarket - Promocje w Auchan HipermarketGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Auchan Hipermarket - Łap okazje w Auchan! - ważna do 01-07-2020
Gazetka Auchan Hipermarket - Łap okazje w Auchan!Gazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Auchan Hipermarket - Wyprzedaż w sklepach Auchan - ważna do 01-07-2020
Gazetka Auchan Hipermarket - Wyprzedaż w sklepach AuchanGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Auchan Hipermarket - Promocje w Auchan Hipermarket - ważna do 24-06-2020
Gazetka Auchan Hipermarket - Promocje w Auchan HipermarketGazetka wygasła 24-06-2020
Gazetka promocyjna Auchan Hipermarket - Rozsmakuj się w soczystych okazjach z Auchan - ważna do 24-06-2020
Gazetka Auchan Hipermarket - Rozsmakuj się w soczystych okazjach z AuchanGazetka wygasła 24-06-2020

Więcej o Auchan Hipermarket

Auchan - francuska sieć hipermarketów od ponad 20 lat w Polsce

Auchan to francuska sieć hipermarketów z wieloletnią tradycją. Pierwszy supermarket pod tym szyldem powstał we Francji, w 1961 roku. Sklep został otwarty w dzielnicy Hauts Champs, której nazwę czyta się dokładnie tak samo jak nazwę Auchan, która pochodzi właśnie od miejsca założenia pierwszego sklepu.

Hipermarkety Auchan w Polsce obecne są od 1996 roku. Przez nieco ponad 20 lat marka zdobyła zaufanie klientów w naszym kraju. Prawie każdy supermarket Auchan w Polsce połączony jest z galerią handlową. Wiązało się to z faktem, że sklepy opatrzone tym logo powstawały głównie na nowych, niezagospodarowanych terenach, które były kupowane przez spółkę pod budowę hal sprzedażowych Auchan. Galeria handlowa umożliwia zrobienie bardziej kompleksowych zakupów w jednym budynku oraz sprawia, że teren jest lepiej wykorzystany. Takich obiektów w Polsce obecnie jest około 25. Ponadto hipermarkety Auchan powstają obecnie również w dużych centrach handlowych, w dużych i małych miastach Polski.

W sklepach sieci Auchan można znaleźć bardzo szeroki asortyment produktów. W ofercie marki pojawiają się produkty spożywcze takie jak nabiał, wędliny i mięso, świeże warzywa i owoce. W sklepie można kupić również artykuły spożywcze suche takie jak ryż, kasze i makarony oraz słodycze, artykuły papiernicze, wyposażenie kuchenne, chemię gospodarczą czy rowery i zabawki. W hipermarketach Auchan dostępnych jest wiele produktów z różnych kategorii. Ich cechą wspólną są niskie ceny, które odgrywają bardzo ważną rolę w hipermarketach tej marki. Niskie, konkurencyjne ceny na różnorodne produkty w sieci Auchan to ich znak rozpoznawalny.

 

Auchan w swoich sklepach sprzedaje produkty różnych marek, w tym również artykuły z asortymentu swoich marek własnych. Auchan posiada aż cztery marki własne. Dwie z nich to marki spożywcze, jedna oferuje kosmetyki, a ostatnia to przede wszystkim sprzęt RTV i AGD oraz mała elektronika.

 

Gazetki promocyjne Auchan - co tydzień coś nowego!

 

Auchan oferuje niskie ceny na swoje produkty na co dzień. Nie oznacza to jednak, że nie można znaleźć u nich promocji. W gazetkach Auchan, które pojawiają się minimum raz na tydzień, znaleźć można szeroką gamę artykułów, które aktualnie są dostępne w sklepach Auchan, w obniżonych cenach.

Gazetki promocyjne Auchan dzielą się na różne rodzaje. Możemy znaleźć gazetki podstawowe, w których znajduje się szeroki przekrój różnorodnych produktów w obniżonych cenach. Są też gazetki świąteczne i specjalne. Pojawiają się one z okazji świąt i specjalnych okazji, takich jak urodziny Auchan czy jubileusz sieci Auchan w Polsce. Ponadto Auchan od niedawna prowadzi ofertę produktów tematycznych np. Dni Francuskie, Włoskie, Hiszpańskie. Te produkty zebrane są w osobnej gazetce i również dostępne w promocyjnych cenach.

Auchan posiada także swój program lojalnościowy, kartę Skarbonka. Polega on na zbieraniu części wydanych pieniędzy na zakupy w Auchan na specjalnej karcie. Zebrane środki można później wykorzystać w dowolnym momencie w hipermarketach Auchan. Kwota odłożona na konto Skarbonka zależy od wybranych produktów. Muszą być one oznaczone specjalnym znaczkiem. W gazetkach promocyjnych zawsze wyszczególnione są produkty, z których część kwoty odkłada się na kartę lojalnościową Auchan.