Gazetki Apart

( 3.94 )
liczba ocen: 141

Brak aktualnych gazetek Apart.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Artykuły dziecięce,Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Apart - Apart - upominki na Pierwszą Komunię Świętą - ważna do 31-05-2022
Gazetka Apart - Apart - upominki na Pierwszą Komunię ŚwiętąGazetka wygasła 31-05-2022
Gazetka promocyjna Apart - Bajkowe święta w Apart  - ważna do 28-02-2022
Gazetka Apart - Bajkowe święta w Apart Gazetka wygasła 28-02-2022
Gazetka promocyjna Apart - Prezenty na Pierwszą Komunię w Apart    - ważna do 31-05-2021
Gazetka Apart - Prezenty na Pierwszą Komunię w Apart Gazetka wygasła 31-05-2021
Gazetka promocyjna Apart - Apart - Lubię wracać - ważna do 20-03-2021
Gazetka Apart - Apart - Lubię wracaćGazetka wygasła 20-03-2021
Gazetka promocyjna Apart - Obrączki 2020 w Apart! - ważna do 31-12-2020
Gazetka Apart - Obrączki 2020 w Apart!Gazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna Apart - Prezentami z Apart zaczaruj święta!  - ważna do 29-02-2020
Gazetka Apart - Prezentami z Apart zaczaruj święta! Gazetka wygasła 29-02-2020

Więcej o Apart

Apart - biżuteria jest sztuką

Apart to polska firma jubilerska z siedzibą w Suchym Lesie koło Poznania. Początki firmy sięgają 1977 roku, kiedy Adam Rączyński założył własny warsztat jubilerski. W roku 1983 dołączył do niego brat, Piotr. Z połączenia pierwszych liter ich imion z oznaczającym sztukę słowem “art” powstała nazwa Apart.

Pierwszy firmowy salon jubilerski firma otworzyła w 1997 roku w Poznaniu. Dynamiczny rozwój i stopniowa rozbudowa sieci sklepów doprowadziła firmę Apart na szczyt w branży jubilerskiej. Obecnie Apart jest niekwestionowanym liderem na rynku biżuterii pod względem finansowych wyników, liczby salonów, oferowanego asortymentu oraz rozpoznawalności i prestiżu marki. Blisko 200 salonów firmowych, około 2000 pracowników i szeroki wybór produktów sprawiają, że Apart bije konkurencję na głowę.

Dokonania firmy były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach. W 2016 roku tygodnik Wprost przyznał firmie swojego Orła za wyjątkowy wkład w lokalny i krajowy rozwój gospodarczy. Apart był też wielokrotnym laureatem nagrody przyznawanej przez Reader’s Digest w konkursie European Trusted Brand, trzykrotnie zdobywając odznaczenie kryształowe i dwukrotnie złote. Pięciokrotnie odznaczono firmę nagrodą Superbrands dla najsilniejszych marek na polskim rynku. Ponadto firma otrzymała wiele innych nagród i wyróżnień w tym między innymi: Mistrza Handlu i Usług 2008, Jakość Obsługi 2008, 2009, 2010 i 2012, czy prestiżowy Diament Forbesa 2011.

Podstawową wartością firmy jest umiłowanie piękna. Projektowanie biżuterii jest dla firmy Apart sztuką. Przejawia się to w ogromnej trosce o formę i dbałością o szczegóły. Każdy produkt firmy jest dokładnie zaprojektowany i wykonany z najwyższą precyzją. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, doskonalszych wzorów, i inspiracji sprawia, że biżuteria dostępna w salonach Apart wyróżnia się wyjątkową jakością i pięknem.

W asortymencie sklepów Apart znajduje się bogata kolekcja biżuterii damskiej, męskiej, a nawet dziecięcej. Szeroki wybór pierścionków, kolczyków, bransoletek i naszyjników zadowoli najbardziej wymagające klientki. Mężczyźni znajdą tutaj eleganckie spinki do mankietów, obrączki i ekskluzywne breloczki. Dla dziecka kupimy estetyczny łańcuszek z zawieszką, delikatną bransoletkę i inne drobne dodatki. Sklepy Apart oferują także całą gamę akcesoriów do przechowywania, czyszczenia i konserwacji biżuterii.

 

Piękna i niedroga biżuteria w gazetkach promocyjnych Apart

Regularnie organizowane promocje i liczne przeceny proponowane przez firmę stanowią doskonałą szansę do kupna pięknej biżuterii w rozsądnych cenach. Do śledzenia najlepszych okazji idealnie nadaje się publikowana przez Apart gazetka promocyjna, w której znaleźć można informacje o asortymencie i aktualnych promocjach. Dostępna w Internecie Gazetka Promocyjna Apart podzielona jest wedle kategorii produktów, dzięki czemu z łatwością znajdziesz dokładnie to, czego szukasz