Gazetki Almatur

( 4.7 )
liczba ocen: 40

Gazetki promocyjne Almatur

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Almatur - Almatur zielone szkoły - katalog - ważna do 31-03-2021
Gazetka Almatur - Almatur zielone szkoły - katalogGazetka wygasła 31-03-2021
Gazetka promocyjna Almatur - Egzotyka z Almatur - ważna do 31-08-2021
Gazetka Almatur - Egzotyka z AlmaturGazetka wygasła 31-08-2021
Gazetka promocyjna Almatur - Katalog zielone szkoły z Almatur - ważna do 30-06-2021
Gazetka Almatur - Katalog zielone szkoły z AlmaturGazetka wygasła 30-06-2021
Gazetka promocyjna Almatur - Lato 2021 Almatur - ważna do 31-08-2021
Gazetka Almatur - Lato 2021 AlmaturGazetka wygasła 31-08-2021
Gazetka promocyjna Almatur - Katalog podróże - Almatur - ważna do 31-12-2021
Gazetka Almatur - Katalog podróże - AlmaturGazetka wygasła 31-12-2021
Gazetka promocyjna Almatur - Wyjedź na kurs językowy z Almatur! - ważna do 30-06-2021
Gazetka Almatur - Wyjedź na kurs językowy z Almatur!Gazetka wygasła 30-06-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Almatur

Niezapomniane wycieczki z biurem podróży Almatur

Biuro podróży Almatur powstało w 1956 roku i specjalizowało się w obsłudze ruchu turystycznego w środowiskach akademickich. Do dnia dzisiejszego głównymi klientami biura pozostają studenci i młodzież szkolna, chociaż firma posiada bogatą ofertę dla wszystkich.

Biuro Almatur zajmuje się organizacją rozmaitych obozów młodzieżowych, zimowisk, wczasów narciarskich i podróży zagranicznych. Propaguje aktywne spędzanie wolnego czasu, proponując klientom wiele aktywności. W ofercie nie brakuje również imprez o innym charakterze, tak, by zadowolić najbardziej wymagających klientów i sprostać ich gustom.

Poza typowo turystyczną ofertą biuro Almatur organizuje również zagraniczne wyjazdy do pracy, kursy językowe, a także praktyki studenckie i wyjazdy do szkół za granicą. Możliwy jest również zakup biletów lotniczych w specjalnych taryfach dla młodzieży i studentów oraz wyrobienie międzynarodowych legitymacji zniżkowych z ubezpieczeniem.

50 lat doświadczenia w branży i liczne kontakty z renomowanymi firmami w kraju i za granicą pozwalają firmie na zachowanie atrakcyjnych cen, dbając jednocześnie o wysoki standard świadczonych usług. Almatur posiada własną, rozwiniętą infrastrukturę turystyczną w postaci ośrodków wypoczynkowych i autokarów oraz doświadczoną, profesjonalną kadrę pracowników, opiekunów i pilotów. Oddziały firmy znajdują się we wszystkich większych ośrodkach akademickich, a oferta dostępna jest także w sieci blisko 1000 agentów w całej Polsce.

Almatur jest członkiem największych międzynarodowych organizacji z branży turystycznej, takich jak World Youth Student & Educational Travel Confederation, WYSE Work Abroad, ISIC, a także Polska Izba Turystyki. Współpraca z tymi organizacjami gwarantuje szeroką ofertę i najwyższy poziom usług.

W roku 2011 biuro Almatur zostało laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International zorganizowanego przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskiego Forum ISO 9000. Almatur został doceniony i wyróżniony przez kapitułę konkursu za promowanie i wdrażanie idei wysokiej jakości we wszystkich aspektach działalności biura.

Podróże z biurem Almatur to niesamowita zabawa i wspaniała przygoda nie tylko dla uczniów i studentów. Bogata oferta podróży egzotycznych zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, a szeroki wybór wycieczek objazdowych umożliwi zwiedzenie najciekawszych miejsc nie tylko na mapie Europy, ale całego świata.

 

Tanie podróże z gazetką Almatur

Aby pozostać na bieżąco z ofertą i nie przegapić wyjątkowych okazji i organizowanych promocji, warto śledzić wydawaną przez biuro Almatur gazetkę. Regularnie pojawiająca się gazetka promocyjna Almatur zawiera aktualne propozycje biura i informacje o korzystnych obniżkach cen, promocjach i ofertach specjalnych. Dla wygody klientów dostępna jest w formie elektronicznej w Internecie oraz w postaci mailowego newslettera.