Gazetki Allegro

( 2.2 )
liczba ocen: 5

Gazetki promocyjne Allegro

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Allegro - Ubierz się na Halloween z Allegro! - ważna do 31-10-2021
Gazetka Allegro - Ubierz się na Halloween z Allegro!Gazetka wygasła 31-10-2021
Gazetka promocyjna Allegro - Wróć do szkoły z Allegro!   - ważna do 08-09-2021
Gazetka Allegro - Wróć do szkoły z Allegro! Gazetka wygasła 08-09-2021
Gazetka promocyjna Allegro - Super ceny na klimatyzatory - Allegro - ważna do 11-08-2021
Gazetka Allegro - Super ceny na klimatyzatory - AllegroGazetka wygasła 11-08-2021
Gazetka promocyjna Allegro - Allegro - summer time - ważna do 23-06-2021
Gazetka Allegro - Allegro - summer timeGazetka wygasła 23-06-2021
Gazetka promocyjna Allegro - Inspiracje na Dzień Matki w Allegro - ważna do 31-05-2021
Gazetka Allegro - Inspiracje na Dzień Matki w AllegroGazetka wygasła 31-05-2021
Gazetka promocyjna Allegro - Sezonowe zniżki modowe na Allegro!  - ważna do 09-05-2021
Gazetka Allegro - Sezonowe zniżki modowe na Allegro! Gazetka wygasła 09-05-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Allegro

Miliony okazji w serwisie Allegro

Allegro jest internetową platformą transakcyjną założoną w 1999 roku przez poznańską spółkę Surf Stop Shop Sp. z o.o.  Był to w zasadzie początek polskiego e-commerce. Serwis szybko zdobył popularność i zaufanie klientów, już w roku 2003 przekroczono próg 1 miliona zarejestrowanych użytkowników. Obecnie serwis liczy sobie ponad 20 milionów zarejestrowanych klientów i wciąż rośnie.

Allegro zaczynało jako serwis aukcyjny, gdzie handlowano głównie przedmiotami używanymi. Ogromną popularność zdobył wśród różnego rodzaju kolekcjonerów, dla których stanowił doskonałą platformę pozyskiwania i wymiany przedmiotów kolekcjonerskich. Od 2007 roku Allegro umożliwiło klientom zakładanie sklepów w ramach serwisu. Wiąże się to z rozszerzonymi opcjami - wydłużonym czasem wystawienia przedmiotów z 14 do 30 dni, możliwością tworzenia własnych kategorii w obrębie sklepu oraz możliwością konfiguracji wyglądu i dodania własnego logo do swojego sklepu. Dzięki tym możliwościom, obecnie ponad 90 procent produktów, to rzeczy nowe, sprzedawane po z góry ustalonych cenach. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się blisko milion przedmiotów, a ogólnie w serwisie widnieje  ponad 70 milionów ofert wystawionych przez ponad 100 tysięcy profesjonalnych, zarejestrowanych film i ogromną ilość osób prywatnych.

Siedziba spółki, z początkowej piwnicy w hurtowni sprzętu komputerowego prowadzonej przez założycieli, przeniosła się w roku 2000 do biurowca przy ulicy Dąbrowskiego 75. Wraz z rozwojem firmy i koniecznością zatrudnienia kolejnych pracowników Allegro kilkukrotnie zmieniało siedzibę, by ostatecznie w 2011 rozpocząć budowę nowoczesnego biurowca  przy ulicy Grunwaldzkiej. Pixel - ekologiczny biurowiec zaprojektowany przez warszawską pracownię architektoniczną JEMS jest pierwszym z pięciu budynków zespołu biurowego Klaster Grunwaldzka i stanowi jedną z pereł Poznańskiej architektury.

Firma Allegro zatrudnia blisko 1300 pracowników  czuwających nad rozwojem firmy i bezpieczeństwem klientów. Pracują oni nie tylko w Poznaniu, ale również w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie.

Firma nastawiona jest na ciągły rozwój, dlatego uważnie słucha opinii swoich klientów i wciąż proponuje im nowe rozwiązania ułatwiające prowadzenie aukcji, czy budowanie własnego sklepu internetowego. Specjalne narzędzia pozwalają na reklamowanie swoich produktów np poprzez wyszczególnianie ich na liście wyszukiwania.

Oferta Allegro jest niezwykle bogata. Znaleźć tu można praktycznie wszystko, co ludzie chcą sprzedać lub kupić. Od antyków, przez sprzęt elektroniczny, zabawki, ubrania, aż po różnego rodzaju usługi.

Gazetka Allegro

Od czasu do czasu w sieci pojawia się publikowana przez Allegro gazetka promocyjna w formie katalogu. Zawiera on informacje o wyjątkowych okazjach i promocjach, które znaleźć można na łamach serwisu. Warto śledzić gazetkę Allegro, by w tak rozległym asortymencie wyłapać najbardziej korzystne oferty i cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami.