Gazetki Aldi

( 3.71 )
liczba ocen: 241

Gazetki promocyjne Aldi

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Aldi - Piątko-sobota w Aldi!  - ważna do 04-07-2020
Gazetka Aldi - Piątko-sobota w Aldi! Gazetka wygasła 04-07-2020
Gazetka promocyjna Aldi - Hity od środy w Aldi!  - ważna do 04-07-2020
Gazetka Aldi - Hity od środy w Aldi! Gazetka wygasła 04-07-2020
Gazetka promocyjna Aldi - Od poniedziałku w Aldi!  - ważna do 04-07-2020
Gazetka Aldi - Od poniedziałku w Aldi! Gazetka wygasła 04-07-2020
Gazetka promocyjna Aldi - Promocje od poniedziałku w Aldi - ważna do 28-06-2020
Gazetka Aldi - Promocje od poniedziałku w AldiGazetka wygasła 28-06-2020
Gazetka promocyjna Aldi - Piątko-sobota w Aldi - ważna do 28-06-2020
Gazetka Aldi - Piątko-sobota w AldiGazetka wygasła 28-06-2020
Gazetka promocyjna Aldi - Hity od środy w Aldi - ważna do 27-06-2020
Gazetka Aldi - Hity od środy w AldiGazetka wygasła 27-06-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Aldi

ALDI - wysoka jakość w dobrej cenie

Początki firmy sięgają 1946 roku i wiążą się z braćmi Karl i Theo Albrecht, którzy wspólnie przejęli po swoich rodzicach sklep spożywczy w dzielnicy Schonnebeck w Essen. Nazwa firmy pochodzi od skrótu nazwiska Albrecht i słowa Diskont. Karl i Theo przekształcili sklep w spółkę ALDI Nord obejmującą obecnie ponad 70 spółek w dziewięciu europejskich krajach - Niemczech, Belgii, Danii, Francji, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. ALDI zatrudnia w tych krajach ponad 53 tysiące pracowników i jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Grupa ALDI Nord posiada ponad 2400 sklepów w zachodnich, północnych i wschodnich Niemczech i zatrudnia tam ponad 28 tysięcy pracowników, co czyni ją liderem na rynku sklepów dyskontowych w tym kraju.

Wedle rankingu BBDO Consulting z roku 2012 firma ALDI jest drugim najmocniejszym przedsiębiorstwem handlowym w Niemczech i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Aż 99 procent Niemców zna tę markę, a prawie 87 procent regularnie robi zakupy w sklepach ALDI. Przeprowadzane przez Reader’s Digest coroczne ankiety pokazały, że przez lata ALDI było najbardziej zaufaną marką handlową w Niemczech.

Na rynek polski ALDI weszło w roku 2006, pierwsze osiem sklepów otwarto 25 lutego 2008 roku. Według danych z lipca 2017 roku, sieć ma już w Polsce 118 sklepów, zatrudnia blisko 1500 pracowników, a w asortymencie ma aż 86,8 produktów własnej marki.

Firma ciągle się rozwija i nie zamierza spocząć na laurach. W przygotowaniu jest jeden z największych planów inwestycyjnych w historii firmy. Dyskont chce przeznaczyć ponad 5 miliardów euro na modernizację swoich sklepów w Niemczech i za granicą.

Asortyment sklepu obejmuje blisko 1000 różnych produktów  o najlepszym stosunku ceny do jakości. ALDI oferuje zarówno szeroką gamę produktów spożywczych, jak i bogaty wybór artykułów codziennego użytku. Zawsze świeże warzywa i owoce oraz codziennie dostarczane pieczywo gwarantują satysfakcję klientów. Aldi to również najwyższej jakości żywność ekologiczna i bio wprowadzona w serii Strefa Zdrowia. Znajdziemy tutaj szeroki wybór produktów bezglutenowych, bez laktozy i fit. Każdy znajdzie coś dla siebie.

O doskonałej jakości oferty świadczy wiele niezależnych badań, przyznanych znaków jakości i certyfikatów. Przy doborze produktów do oferty sklep kieruje się nie tylko jakością, ale także względami społecznymi i ekologicznymi. Obecny na wszystkich produktach wskaźnik wartości odżywczych stanowi doskonałą wskazówkę do zdrowego odżywiania.

 

Super okazje w gazetce ALDI

W trosce o swoich klientów sieć sklepów ALDI regularnie organizuje specjalne promocje i atrakcyjne obniżki cen. Najłatwiejszym sposobem, aby być na bieżąco z wszystkimi okazjami jest wydawana przez ALDI gazetka promocyjna. Dzięki niej dowiesz się o nowym asortymencie wprowadzanym do sklepu i zapoznasz z atrakcyjnymi ofertami specjalnymi. Dla wygody klientów Gazetka ALDI dostępna jest zarówno w formie papierowej broszury dostępnej w sklepach, jak i w postaci elektronicznej - na stronie firmy lub w postaci dostarczanego na adres e-mail newslettera.