Gazetki Agata

( 3.7 )
liczba ocen: 357

Brak aktualnych gazetek Agata .

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Agata  - Agata - nowe promocje - ważna do 11-06-2022
Gazetka Agata - Agata - nowe promocjeGazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Agata  - Dobry start z Agatą  - ważna do 13-04-2022
Gazetka Agata - Dobry start z Agatą Gazetka wygasła 13-04-2022
Gazetka promocyjna Agata  - Rabaty na zakupy z Agatą  - ważna do 26-02-2022
Gazetka Agata - Rabaty na zakupy z Agatą Gazetka wygasła 26-02-2022
Gazetka promocyjna Agata  - Rabaty w salonach Agata - ważna do 30-01-2022
Gazetka Agata - Rabaty w salonach AgataGazetka wygasła 30-01-2022
Gazetka promocyjna Agata  - Wprowadź świąteczny nastrój z Agatą!  - ważna do 20-12-2021
Gazetka Agata - Wprowadź świąteczny nastrój z Agatą! Gazetka wygasła 20-12-2021
Gazetka promocyjna Agata  - Agata na długie jesienne wieczory - ważna do 27-11-2021
Gazetka Agata - Agata na długie jesienne wieczoryGazetka wygasła 27-11-2021

Więcej o Agata

Agata - meble z tradycjami

Historia firmy Agata sięga roku 1952, kiedy powstała firma Bytomskie Fabryki Mebli, która położyła podwaliny pod obecną działalność. W 1973 siedziba firmy została przeniesiona do Katowic, a nazwę zmieniono na Katowickie Fabryki Mebli “Agata”. Kolejne przekształcenie nastąpiło w 1994 roku, kiedy przedsiębiorstwo zostało jednoosobową Spółką Skarbu Państwa i przemianowało się na Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe “Agata” S.A. W 2015 roku firma ponownie zmienia nazwę na Agata Spółka Akcyjna, a po zakupie 100% akcji firmy od Skarbu Państwa przez osoby fizyczne firma kontynuuje działalność w oparciu o wielkopowierzchniowe centra handlowe. Rok 2016 to ostatnia zmiana nazwy z Agata Meble na Agata. Przy okazji zmieniono także logo i wystrój wnętrz, co wiązało się z szeroko prowadzoną kampanią medialną. Moment prywatyzacji firmy rozpoczął okres intensywnego rozwoju firmy, który trwa nadal.

Obecnie Agata to 23 wielkopowierzchniowe salony oferujące szeroki wybór mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. W sklepach Agata dostępne są produkty ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy. To także możliwość skorzystania z usług szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów od aranżacji wnętrz.

Asortyment oferowany przez sklepy Agata, to bogate kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. Bogate działy akcesoriów aranżacyjnych zapewniają dostęp do całej gamy produktów dekoracyjnych, oświetleniowych, dywanów, tekstyliów i dodatków kuchennych. W salonach Agata prezentowane są gotowe aranżacje przedstawiające poszczególne kolekcje mebli i różne style dekoracyjne, co stanowi doskonałą inspirację dla klientów.

Oferta jest elastyczna i dynamicznie się zmienia. Każdego roku do asortymentu wprowadzane są nowe kolekcje mebli i bogaty wybór dodatków. Ogromne doświadczenie i tradycja firmy pozwalają doskonale trafiać w gusta klientów i kreować nowe trendy, zachowując najwyższe standardy estetyczne i produkcyjne. Ponad 60-letnia obecność na rynku stanowi gwarancję jakości. Meble z salonów Agata są starannie wykonane z najwyższej klasy materiałów, wpisują się we współczesne trendy projektowe i idealnie odpowiadają na potrzeby klientów, dzięki czemu Agata jest jedną z wiodących firm na rynku meblarskim. Agata zawsze gwarantuje jakość w przystępnej cenie.

 

Wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach

Zapoznanie się z całą ofertą salonów Agata wymaga bardzo dużo czasu. Szeroki asortyment mebli i dodatków sprawia, że dobór odpowiednich rzeczy jest niezwykle trudny. Ułatwieniem może być dostępna w sklepach Agata gazetka promocyjna. Pozwoli ona nie tylko zapoznać się z obecnym w sklepie asortymentem, ale również z aktualnymi promocjami i przecenami. Gazetka promocyjna Agata ułatwi dokonanie wyboru odpowiednich mebli i dodatków w najkorzystniejszych cenach. Dla wygody klientów można ją również znaleźć w wersji elektronicznej - na stronie internetowej sklepu.